Fotopasca OXE Gepard

+ ZADARMO 32GB SD karta, 4 ks batérií, statív a doprava ZADARMO!
ZadarmoZadarmoZadarmoZadarmoFotopasca OXE Gepard + 32GB SD karta, 4 ks batérií, statív a doprava ZADARMO!

!!! 32GB SD karta, 4 ks batérií, statív a doprava ZADARMO !!! Značka OXE sa vracia na slovenský trh fotopascí. Ako prvý novinku roka 2020 predstavuje mini fotopasca OXE Gepard, ktorá medzi zákazníkmi vzbudí veľký nepokoj, a to predovšetkým vďaka už spomínaným malým rozmerom,...

Kód produktu: SET02-1       EAN: 8594200191122       Výrobca: OXE


nie je skladom
126,18 € 105,15 € bez DPH
Cena pre registrovaných (2% zľava): 123,66 €
Cena pre registrovaných pri nákupe nad 399 € (4% zľava): 121,13 €
Spýtať sa na dostupnosť
Fotografie z fotopasce
Video
 • Popis
 • Otázka k produktu

!!! 32GB SD karta, 4 ks batérií, statív a doprava ZADARMO !!!

Značka OXE sa vracia na slovenský trh fotopascí. Ako prvý novinku roka 2020 predstavuje mini fotopasca OXE Gepard, ktorá medzi zákazníkmi vzbudí veľký nepokoj, a to predovšetkým vďaka už spomínaným malým rozmerom, vysokému výkonu a nízkej nákupnej cene! Poďte sa s nami na túto fotopasca s pudy lovca a bleskurýchlu odozvou (0,4 s) detailnejšie pozrieť!


Malé kompaktné rozmery

OXE Gepard je fotopasca, pre ktorú jednoznačne platí porekadlo - malá, ale šikovná! No, posúďte samy, rozmery sú 108,5 x 75,5 x 46 mm. Môžeme povedať, že zaradenie do kategórie mini fotopasce je viac ako trefné.


zamaskované prevedenie

OXE Gepard je prepracovaná fotopasca do posledného detailu v miniatúrnych rozmeroch. Skvele zvolená kamufláž je vhodná pre umiestnenie do prírody, kde je voľným okom prakticky neviditeľná a zostane tak takmer bez povšimnutia ako pred zverou, tak predovšetkým pred ľudskou škodnú. Maskovanie fotopasce bolo navrhnuté presne pre podmienky český lesov, záhrad a chatařských oblastí. OXE Gepard je tak vhodná nielen ako fotopasca na zver, ale aj ako fotopasca na ochranu majetku.


LED prísvit

Čo by to bolo za lovca, ktorý by nemal perfektné videnie v noci? Áno, preto je fotopasca OXE Gepard osadená 22 LED diódami s dosvitom až 18 metrov. Prísvit je samozrejme neviditeľný (940 nm). Žiadny záblesk blesku tak nevyplaší zver ani neupozorní zlodeja na prítomnosť fotopasce. Ako je z produktových fotografií zrejmé, LED diódy sú rozdelené do niekoľkých polí, ktoré sú od seba oddelené prepážkami. Tieto prepážky majú u fotopasce OXE Gepard praktickú funkciu, pretože bráni nechceným odleskom slnka, ktoré by upozornili na prítomnosť fotopasce. Tá by sa potom mohla stať ľahkou korisťou pre kdejakého zlodeja. Tento bezpečnostný prvok je u iných výrobcov výsadou iba u prémiových (drahších) fotopascí, nie u mini fotopascí bez odosielanie MMS.


Šošovka a PIR senzor

Firma OXE má dlhoročné skúsenosti s výrobou zabezpečovacích aj iných kamerových systémov. Toho naplno využila u vývoja fotopasce OXE Gepard, kde sú použité najkvalitnejšie materiály a najmodernejšie technologické prvky. Obrazový senzor je použitý 2MPx color CMOS. Objektív má uhol záberu 90 ° s funkciou Auto IR Filter. PIR senzor je veľmi citlivý. Jeho spracovanie vychádza z priemyselných bezpečnostných kamier OXE, u ktorých sú nároky na citlivosť pohybu naozaj vysoké. U fotopasce OXE Gepard možno nastaviť citlivosť PIR senzora na tri rôzne úrovne citlivosti (nízka, stredná a vysoká citlivosť). Všetky nastavenia je veľmi jednoduché, a to zásluhou kompletne slovenského menu.


Batérie a napájanie

Fotopasca OXE Gepard je napájaná 4 ks AA batérií, ktoré sa umiestňujú do boxu nad displejom. Pre prevádzku fotopasce je možné použiť klasické alkalické batérie (odporúčame len v letnom období) a lítiové batérie (odporúčame pre prevádzku v zime). Fotopasca možno tiež nabíjať pomocou externého akumulátoru 6V / 7Ah, ktorý sa s fotopascí prepojí pomocou napájacieho kábla sa svorkami. Avšak spotreba batérií u takto malé kompaktné fotopasce je veľmi nízka a tak si bežný užívateľ vo väčšine prípadov postačí s alkalickými batériami. Pri teplotách, ktorá klesajú pod mínusové hodnoty aj tak však odporúčame použitie lítiových batérií. Náročnejším používateľom odporúčame dokúpiť externý akumulátor s napájacím káblom.


Jednoduché ovládanie

Pri výrobe fotopasce OXE Gepard sa dbalo na to, aby bola čo najviac užívateľsky prívetivá. Nastavenia prebieha vnútri fotopasce pomocou veľkého 2palcového displeja a tlačidiel, ktoré sú umiestnené po stranách vedľa LCD displeja (na každej strane sú tri tlačidlá). Na ľavej strane sú tlačidlá pre vstup do menu, pre vrátenie sa o krok späť a prehranie urobených snímok. Na pravej strane sa nachádzajú tlačidlá pre potvrdenie akcie, pohyb vpred a tlačidlo pre obstaranie snímky. Veľkosť displeja 2 ", je u takto malé fotopasce úplne niečím výnimočným. Vďaka tomu sú položky menu jasne čitateľné. Veľký displej predstavuje výhodu aj pre zobrazenie a prezeranie zhotovených snímok priamo vo fotopasce - všetko je krásne ostré a viditeľné. Ďalším prvkom, ktorý ovládanie a nastavenie uľahčí, je bezpochyby slovenské menu. Vďaka tomu zvládne fotopasca nastaviť naozaj každý, a to presne podľa svojich individuálnych požiadaviek.


Slovenské menu

Fotopasca OXE Gepard je určená pre slovenský trh, preto je slovenské menu samozrejmosťou. Slovenské menu Vám uľahčí jednoduché nastavenie fotopasce.


Hlavné funkcie

Rôzne režimy snímania

Užívateľ si môže zvoliť, akým spôsobom chce pohyb pred fotopascí zbadať. Na výber je z troch režimov. Prvým je režim foto, kedy je urobený fotografie. Druhým režimom je video, v ktorom je zaznamenaná videosekvencie. Posledné režim kombinuje dve predošlé možnosti, teda foto + video. V tomto režime je najskôr zhotovená fotografie a následne ich nahrávaný videozáznam.


Foto rozlíšenie

Kvalitný obrazový senzor dáva možnosť robiť úžasné snímky o maximálnom rozlíšení až 16 MP. Pre menej náročných užívateľov je tu možnosť nastavenia fotografií s menším rozlíšením. Čím väčšie rozlíšenie zvolíte, tým je aj väčšia výsledná veľkosť zhotovené fotografie. Voliť môžete z týchto rozlíšenie:

 • 16MP (5376 x 3024P)
 • 12MP (4608 x 2592P)
 • 8MP (3840 x 2160p)
 • 5MP (3072 x 1728P)
 • 3MP (2304 x 1296P)
 • 1MP (1280 x720P)

Sériové snímanie

Vďaka sériovému snímanie Vám neunikne žiadny detail. Pri zapnutí tejto funkcie nasníma fotopasca po zopnutí PIR čidiel sekvenciu niekoľkých snímok za sebou. V menu môžete voliť z troch možností sekvencie, a to:

 • 1 fotka
 • Séria 2 fotografií za sebou
 • Série 3 fotografií za sebou

Video rozlíšenie

Ak patríte medzi tých, ktorí od fotopasce vyžadujú aj nahrávanie videozáznamu, máme pre Vás skvelú správu. Fotopasca nahráva videa v maximálnom rozlíšení Full HD (1080p). Užívateľ môže nastaviť táto rozlíšenie videa:

 • 1920 x 1080p
 • 1280 x 720p
 • 720 x 480p
 • 640 x 480p

Dĺžka videa

Dĺžku videá si v nastavení môžete voliť v rozmedzí od 1s až do 10 min.


Zvukový záznam

V nastavení fotopasce máte na výber, či chcete pri videu súčasne zaznamenávať aj zvuk.


Doba záznamu cieľov

Vynikajúce funkcie, ktorú ocení každý užívateľ fotopascí. Vďaka tejto funkcii si môžete nastaviť presné časové rozmedzie, v ktorom bude fotopasca reagovať na pohyb a robiť snímky (nastavujeme s presnosťou na minútu). Mimo zvolené časové rozmedzie je fotopasca neaktívne a dochádza tak k šetreniu batérií.


Časozberný režim

Funkcia, ktorá robí z fotopasce OXE Gepard nadupaného dravca! Ak potrebujete zaznamenať vývoj určité aktivity v čase, potom je tento režim určený priamo pre Vás. Môžete tak zaznamenať, ako sa vyvíjal postup na stavbe, kvitnutia rástli, rast mláďat pod.

 

Fotopasca OXE Gepard ponúka rad ďalších funkcií. Za zmienku určite stojí pečiatku snímky, ochrana heslom, akustický signál a mnohé ďalšie.


Obsah balenia

1x Fotopasca OXE Gepard
1x USB kábel
1x montážny popruh
1x statív na tripod
1x montážna doska
3x skrutky
1x CZ návod

Produkt je uložený v originálnej krabici OXE, ktorá má cez otvárací veko červenú nálepku s označením OXE ORIGINAL. Tým si vždy budete istí, že máte v rukách originálny produkt výrobcu OXE.

Technická špecifikácia

obrazový senzor

2Mpx color CMOS

objektív

FOV = 90 °; Auto IR Filter

funkčné režimy

Foto / video / foto + video

LCD

2 "LCD farebný

GSM brána

NIE

SMS ovládanie

NIE

Foto rozlíšenie

16MP, 12 MP, 8MP, 5MP, 3MP, 1MP

Foto formát

JPEG

video rozlíšenie

Full HD (1920x1080), HD (1280x720), 720x480, 640x480

video formát

AVI

Záznam foto + video

ÁNO

Časozberný záznam

ÁNO

rýchlosť odozvy

0,4 s

Dosah PIR (človek) 25 °

25 m

záber PIR

90 °

IR dosvit

18 m (22 LED)

pamäť

SD karta (až 32 GB)

vodotesnosť

IP65

rozhranie

USB 2.0

jazyk

CZE, ENG, FRA, ITA, ESP, DEU, PRT, POL, HRV, SVK, SVN, HUN, NLD, FIN, DNK,

Závit pre statív

ÁNO

OS

Windows XP / Vista / 7/8, Mac 10.2

napájanie

4xAA

externé napájanie

6 (nie je súčasťou balenia)

Rozmery

108,5x75,5x46 mm

 

Novinky


WoHi - uvedenie novej značky outdoorových produktov na trh

Vážení priatelia, milí zákazníci, je nám obrovskou cťou predstaviť Vám novú značku outdoorových produktov na slovenskom trhu. Ide o produkty popredného svetového výrobcu outdoorového...

Viac info  

Monitoring jaguárov v parku La Amistad

Nezisková organizácia Justice for Nature dlhodobo používa fotopasce OXE WiFi Lovec v spolupráci s RICOM secure s.r.o., za účelom monitoringu jaguárov amerických v medzinárodnom parku La...

Viac info  

NOVINKA - Polohovací držiak pre fotopasce

Dovoľujeme si Vám predstaviť horúcu novinku tohtoročnej jesene, polohovateľný držiak fotopasce. Tento skvelý model nadchne každého z vás svojou jednoduchosťou a jednoduchou...

Viac info  

Tieto internetové stránky používajú technológiu cookies na zaistenie správnej funkčnosti webu a skvalitnenie ponúkaných služieb.S vaším súhlasom, ktorý nám udelíte kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť.Viac informácií o spracovaní údajov a našich partneroch nájdete na tejto stránke.

Upraviť nastavenia