Výdajné miesta po celom Slovensku

 

Vďaka spolupráci s poprednými prepravcami si môžete tovar zakúpený v našom internetovom obchode nechať zaslať do vami vybraného výdajného miesta. Ponúkame výdajné miesta prevádzkované prepravnou spoločnosťou Zásielkovňa.

Vhodné výdajné miesto si vyberiete v košíku v objednávkovom formulári. Zásielku si potom vyzdvihnete v čas, v ktorom Vám to vyhovuje (av závislosti na otváracej dobe výdajného miesta). Už tak nemusíte mať strach, že zmeškáte kuriéra s Vašou zásielkou alebo že k Vám dorazí v čas, ktorý sa Vám nehodí.

 

Oxepower.sk

0948 157 390
info@oxepower.sk

Novinky


Lovecký detektor pre fotopascu OXE Geprad II

Vážení priatelia, milovníci fotopascí, dovoľte nám predstaviť ďalšiu horúcu novinku, ktorú sme pre vás pripravili na tohtoročné leto.

Viac info  

Ochranný kovový box pre fotopascu OXE Gepard II - NOVINKA!

Vážení priatelia, priaznivci fotopascí, je nám veľkým potešením vám oznámiť dlho očakávanú novinku v našom sortimente. Touto novinkou je kovový box pre fotopascu OXE GEPARD II.

Viac info  

Monitoring Oko jaguára v NP La Amistad s využitím fotopasce OXE WiFi Lovec RD3019

Vážení používatelia fotopascí, máme ohromnú radosť, že vám môžeme ukázať ďalšie neskutočné zábery z našich fotopascí, konkrétne z OXE WiFi Lovec RD3019.

Viac info  

Tieto internetové stránky používajú technológiu cookies na zaistenie správnej funkčnosti webu a skvalitnenie ponúkaných služieb.S vaším súhlasom, ktorý nám udelíte kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť.Viac informácií o spracovaní údajov a našich partneroch nájdete na tejto stránke.

Upraviť nastavenia