BLACK FRIDAY 2023 - ZĽAVA 10% NA VŠETKO - ZADAJTE V KOŠÍKU ZĽAVOVÝ KÓD: BF2023 >>>

Výhody pre zaregistrovaných zákazníkov

 

U nás je zákazník vždy na prvom mieste. Preto sme sa rozhodli, že spustíme bonusový program, v ktorom budeme odmeňovať našich stálych zákazníkov a zákazníkov s vyššou hodnotou objednávky.


1. Registrácia - pokiaľ sa u nás v eshope www.oxepower.sk zaregistrujete, získate automaticky zľavu 2 %. Zaregistrovať sa môžete TU. Táto zľava sa nevzťahuje na produkty zaradené do akcie Black Friday a na produkty, na ktoré bol uplatnený zľavový kód.

2. Nákup v hodnote vyššej ako 399 EUR s DPH - v prípade, že hodnota Vašej objednávky dosahuje hodnotu 399 EUR s DPH alebo vyššou, je Vám automaticky započítaná zľava 2 %. Táto zľava sa nevzťahuje na produkty zaradené do akcie Black Friday a na produkty, na ktoré bol uplatnený zľavový kód.

Obe zľavy je možné kombinovať. Ak sa teda u nás zaregistrujete a súčasne Vaša objednávka dosahuje hodnotu 399 EUR s DPH a vyššiu, budete mať zľavu 4 %. Táto zľava sa nevzťahuje na produkty zaradené do akcie Black Friday a na produkty, na ktoré je uplatnená zľava pomocou zľavového kupónu. Zároveň všetci naši zákazníci (aj neregistrovaní) dostávajú dopravu úplne ZADARMO, pokiaľ výška ich objednávky presahuje hodnotu 100 EUR s DPH.

 

Oxepower.sk

0948 157 390
info@oxepower.sk

Novinky


NOVINKA - Polohovací držiak pre fotopasce

Dovoľujeme si Vám predstaviť horúcu novinku tohtoročnej jesene, polohovateľný držiak fotopasce. Tento skvelý model nadchne každého z vás svojou jednoduchosťou a jednoduchou...

Viac info  

Lovecký detektor pre fotopascu OXE Geprad II

Vážení priatelia, milovníci fotopascí, dovoľte nám predstaviť ďalšiu horúcu novinku, ktorú sme pre vás pripravili na tohtoročné leto.

Viac info  

Ochranný kovový box pre fotopascu OXE Gepard II - NOVINKA!

Vážení priatelia, priaznivci fotopascí, je nám veľkým potešením vám oznámiť dlho očakávanú novinku v našom sortimente. Touto novinkou je kovový box pre fotopascu OXE GEPARD II.

Viac info  

Tieto internetové stránky používajú technológiu cookies na zaistenie správnej funkčnosti webu a skvalitnenie ponúkaných služieb.S vaším súhlasom, ktorý nám udelíte kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť.Viac informácií o spracovaní údajov a našich partneroch nájdete na tejto stránke.

Upraviť nastavenia