Výhody pre zaregistrovaných zákazníkov

 

U nás je zákazník vždy na prvom mieste. Preto sme sa rozhodli, že spustíme bonusový program, v ktorom budeme odmeňovať našich stálych zákazníkov a zákazníkov s vyššou hodnotou objednávky.


1. Registrácia - pokiaľ sa u nás v eshope www.oxepower.sk zaregistrujete, získate automaticky zľavu 2 %. Zaregistrovať sa môžete TU. Táto zľava sa nevzťahuje na produkty zaradené do akcie Black Friday a na produkty, na ktoré bol uplatnený zľavový kód.

2. Nákup v hodnote vyššej ako 399 EUR s DPH - v prípade, že hodnota Vašej objednávky dosahuje hodnotu 399 EUR s DPH alebo vyššou, je Vám automaticky započítaná zľava 2 %. Táto zľava sa nevzťahuje na produkty zaradené do akcie Black Friday a na produkty, na ktoré bol uplatnený zľavový kód.

Obe zľavy je možné kombinovať. Ak sa teda u nás zaregistrujete a súčasne Vaša objednávka dosahuje hodnotu 399 EUR s DPH a vyššiu, budete mať zľavu 4 %. Táto zľava sa nevzťahuje na produkty zaradené do akcie Black Friday a na produkty, na ktoré je uplatnená zľava pomocou zľavového kupónu. Zároveň všetci naši zákazníci (aj neregistrovaní) dostávajú dopravu úplne ZADARMO, pokiaľ výška ich objednávky presahuje hodnotu 100 EUR s DPH.

 

Oxepower.sk

0948 157 390
info@oxepower.sk

Novinky


Fotopasca OXE HORNET 4G - novinka v GSM fotopasciach!

Vážení priatelia, dovoľte nám predstaviť Vám skvelú novinku na trhu, a to fotopascu s odosielaním foto OXE HORNET 4G. Fotopasca OXE HORNET 4G vďaka naozaj skvelým fotografiám, kvalite...

Viac info  

WoHi - uvedenie novej značky outdoorových produktov na trh

Vážení priatelia, milí zákazníci, je nám obrovskou cťou predstaviť Vám novú značku outdoorových produktov na slovenskom trhu. Ide o produkty popredného svetového výrobcu outdoorového...

Viac info  

Monitoring jaguárov v parku La Amistad

Nezisková organizácia Justice for Nature dlhodobo používa fotopasce OXE WiFi Lovec v spolupráci s RICOM secure s.r.o., za účelom monitoringu jaguárov amerických v medzinárodnom parku La...

Viac info  

Tieto internetové stránky používajú technológiu cookies na zaistenie správnej funkčnosti webu a skvalitnenie ponúkaných služieb.S vaším súhlasom, ktorý nám udelíte kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť.Viac informácií o spracovaní údajov a našich partneroch nájdete na tejto stránke.

Upraviť nastavenia