Pobočky a otváracia doba

Aby sme ponúkli našim zákazníkom tú najlepšiu starostlivosť v oblasti predaja výrobkov, snažili sme sa prispôsobiť aj otváracie doby a množstvo výdajných miest.

Expedičný sklad (nie je určený na osobný odber) sa nachádza v meste Cvikov, Továrenské 319, 471 54, Česká republika a otváracia doba je nasledujúca:

 

Pondelok................................. 7:30 - 15:30

Utorok........................................ 7:30 - 15:30

Streda................................... 7:30 - 15:30

Štvrtok.................................. 7:30 - 15:30

Piatok.................................... 7:30 - 15:30

Sobota................................. zatvorené

Nedeľa................................. zatvorené

 

Ďalej spolupracujeme s prepravcom zásielok, ktorý ponúka tisíce výdajných miest. Otváracia doba je u jednotlivých výdajných miest individuálna.

 

Pre viac informácií neváhajte konktaktovať náš priateľský personál na telefónnom čísle 0948 157 390.

 

Oxepower.sk

0948 157 390
info@oxepower.sk

Novinky


Lovecký detektor pre fotopascu OXE Geprad II

Vážení priatelia, milovníci fotopascí, dovoľte nám predstaviť ďalšiu horúcu novinku, ktorú sme pre vás pripravili na tohtoročné leto.

Viac info  

Ochranný kovový box pre fotopascu OXE Gepard II - NOVINKA!

Vážení priatelia, priaznivci fotopascí, je nám veľkým potešením vám oznámiť dlho očakávanú novinku v našom sortimente. Touto novinkou je kovový box pre fotopascu OXE GEPARD II.

Viac info  

Monitoring Oko jaguára v NP La Amistad s využitím fotopasce OXE WiFi Lovec RD3019

Vážení používatelia fotopascí, máme ohromnú radosť, že vám môžeme ukázať ďalšie neskutočné zábery z našich fotopascí, konkrétne z OXE WiFi Lovec RD3019.

Viac info  

Tieto internetové stránky používajú technológiu cookies na zaistenie správnej funkčnosti webu a skvalitnenie ponúkaných služieb.S vaším súhlasom, ktorý nám udelíte kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť.Viac informácií o spracovaní údajov a našich partneroch nájdete na tejto stránke.

Upraviť nastavenia