Fotopasca OXE Panther 4G, externý akumulátor a napájací kábel

+ ZADARMO 32GB SD karta, 12ks batérií a doprava ZADARMO!
ikoikoikoZadarmoZadarmoZadarmoFotopasca OXE Panther 4G, externý akumulátor a napájací kábel + 32GB SD karta, 12ks batérií a doprava ZADARMO!

Model 2024 - skladom - ihneď k expedícii! Cenovo výhodný balíček je tvorený   fotopascí OXE Panther 4G, externým oloveným akumulátorom a napájacím káblom. Prevádzka fotopasce je zaistený prostredníctvom externého akumulátora,...

Kód produktu: SET01-8       EAN: 8594200191146       Výrobca: OXE


skladom
393,36 € 327,80 € bez DPH
Cena pre registrovaných (2% zľava): 385,49 €
Cena pre registrovaných pri nákupe nad 399 € (4% zľava): 377,63 €
-+
Príslušenstvo (30)     CENOVO VÝHODNÉ SETY (4)    
Fotografie z fotopasce
 • Popis
 • Príslušenstvo (30)
 • CENOVO VÝHODNÉ SETY (4)
 • Otázka k produktu

!!! 32GB SD karta, 12ks batérií a doprava ZADARMO !!!

Model 2024! Cenovo výhodný balíček je tvorený   fotopascí OXE Panther 4G, externým oloveným akumulátorom a napájacím káblom. Prevádzka fotopasce je zaistený prostredníctvom externého akumulátora, ktorý sa s fotopascí prepojí napájacím káblom. Nákupom balíčka teda ušetríte Vaše finančné prostriedky oproti tomu, ako keby ste fotopasca a externý akumulátor kupovali samostatne. A to už sa oplatí!

Fotopasca OXE Panther 4G sa radí do najvyššieho možného segmentu fotopascí. Tento model sa pýši funkciou pre odosielanie zhotovených snímok do mobilného telefónu alebo počítača, prevádzkou cez solárny panel OXE SOLAR CHARGER či podporou mobilnej aplikácie pre Android a iOS zariadenia. Nesmieme ani zabudnúť neuveriteľne rýchlu spúšť 0,4 sec, maximálne foto rozlíšenie 22 MP a maximálne video rozlíšenie Full HD. Poďme sa na tohto krásavca pozrieť podrobnejšie.


Design

Fotopasca OXE Panther 4G je v maskovanom prevedení, ktoré bolo zvolené tak, aby fotopasca čo najlepšie zapadla do českých lesov a záhrad. Fotopasca je v robustnom vyhotovení, je tak odolná voči vandalom. Neprehliadnuteľné sú dve antény, ktoré umožňujú fotopasce odosielať urobené snímky na Vaše zariadenie cez najrýchlejšiu dostupnú sieť 4G.

 


GSM modul

Fotopasca OXE Panther 4G disponuje GSM modulom, prostredníctvom ktorého sú odosielané zhotovené fotografie a video do vášho zariadenia. Zhotovené snímky možno posielať až na 4 telefónne čísla (snímka príde do mobilných zariadení ako MMS správa) alebo na 4 e-maily (snímka príde do vami zvolených e-mailových schránok, ktoré si môžete prezerať na mobilnom zariadení, notebooku, počítači a pod.). Prenos prebieha po najrýchlejšej 4G sieti. Je tak zaistená plná stabilita a spoľahlivosť prenosu.


Aplikácia

Pre jednoduché nastavenie fotopasce a jej ďalší správu, bola vytvorená mobilné aplikácie pre zariadenia so operačným systémom Androind a iOS. Aplikáciu je možné stiahnuť jednoducho pomocou QR kódov, ktoré výrobca chytro umiestnil na krabici fotopasce. Okrem nastavenia fotopasce, umožňuje aplikácia aj funkciu získať snímku, ktorá okamžite urobí fotografiu a odošle ju do zvoleného zariadenia. Máte teda prehľad prakticky v reálnom čase, čo sa pred fotopascí deje.


Solárny panel

Solárny panel OXE SOLAR CHARGER bol priamo vyvinutý pre fotopascu OXE Panther 4G, je s ňou tak plne kompatibilné. Solárny panel je vybavený zabudovanou Li-Ion batériou s kapacitou 8 000 mAh. Vďaka solárnemu panelu niekoľkonásobne predĺžite dobu použitia fotopasce.

 


Batérie a nabíjanie

Prevádzka fotopasce je zaistený 12 ks AA batérií. Pre prevádzku v letnom období postačí použiť klasické alkalické batérie. Pri použití fotopasce v zimnom období, kedy teploty dosahujú teplôt pod bodom mrazu, je doporučované použitie lítiových batérií. Ďalšou možnosťou je použitie externého akumulátoru 12V / 7Ah v kombinácii s napájacím káblom. Prípadne je možné dokúpiť solárny panel OXE SOLAR CHARGER, ktorý Vám zabezpečí dlhodobý, spoľahlivý a v neposlednom rade aj výhodnú prevádzku fotopasce. Ak už dopredu viete, že budete chcieť používať fotopasca spoločne so solárnym panelom, odporúčame dokúpiť cenovo výhodný balíček: Fotopasca OXE Panther 4G + solárny panel.

 


LED prísvit

Neviditeľný nočné prísvit obstaráva 57ks LED diód s dosvitom až 20 metrov. Nemusíte teda mať strach o kvalitu snímok urobených v noci. Vďaka neviditeľnému prísvitu je fotopasca vhodná nielen ako fotopasca na zver, ale aj ako fotopasca na ochranu majetku.


Jednoduché ovládanie

Výrobca OXE pri výrobe svojich produktov dbá na to, aby boli čo najviac užívateľsky prívetivé. Ani fotopasca OXE Panther 4G nie je výnimkou. Nastavenie a správa fotopasce je jednoduchá vďaka veľkému 2palcovému displeju umiestnenému vnútri fotopasce, kompletne českému a intuitívne usporiadanému menu. Fotopasca môžete nastaviť aj z pohodlia Vášho domova cez počítač skrze nastavovací nástroj, ktorý je k stiahnutiu TU . Ďalšou možnosťou, ako možno nastaviť a ovládať fotopasca, je prostredníctvom mobilnej aplikácie, ktorá funguje na všetkých zariadeniach s OS Android alebo iOS. V neposlednom rade je podporovaná aj SMS správa fotopasce.


České menu

Fotopasca OXE Panther 4G je kompletne v českom jazyku. Fotopasca tak nastavíte aj bez znalosti anglického jazyka, a to ľahko a rýchlo!

 


Hlavné funkcie

Režimy snímania

Zariadenie disponujeme tromi režimami, v ktorých chcete zaznamenávať pohyb pred fotopascí:

 • Foto - fotopasca zaznamenáva fotografie
 • Video - fotopasca zaznamenáva videozáznam
 • Foto + video - fotopasca najskôr zaznamená fotografie a následne nahráva videozáznam

Foto rozlíšenie

Fotopasca OXE Panther 4G zvláda robiť fotografie veľmi vysokej kvality. Užívateľ môže voliť medzi tromi typmi rozlíšenie:

 • 22 MP
 • 16 MP
 • 5 MP

Zhotovené fotografie sú vo formáte JPEG.


Sériové snímanie

Funkcia sériové snímanie ponúka možnosť zaobstarať niekoľko snímky v rade za sebou, tým Vám pred fotopascí neunikne žiadny pohyb! Možno nastaviť tieto série:

 • 1 fotka
 • Séria 2 fotografií za sebou
 • Série 3 fotografií za sebou
 • Séria 4 fotografií za sebou
 • Séria 5 fotografií za sebou

Video rozlíšenie

Okrem fotografií dokáže fotopasca zaobstarať aj video záznam v maximálnom rozlíšení Full HD. Aj tu je na výber z troch možností rozlíšenie:

 • Full HD (1920 x 1080)
 • HD (1280 x 720)
 • WVGA (848 x 480)

Videozáznam je vo výstupnom formáte MOV.


Dĺžka videa

Dĺžku videa je možné nastaviť v rozsahu 5 - 59 sec.


Doba odozvy

Fotopasca OXE Panther 4G disponuje neskutočne rýchlou dobou odozvy, ktorá je iba 0,4 sec. Vďaka tomu Vám prakticky neunikne žiadny pohyb pred fotopascí.


Časozberný režim

Fotopasca OXE Panther 4G disponuje radom ďalších funkcií, ako napríklad nastavenie citlivosti PIR senzora, automatické nastavenie SIM, denné reporty, PIN pre zabezpečenie a mnohé ďalšie. Ak by Vám tu vypísané informácie nestačili, odporúčame si stiahnuť a pozrieť slovenský návod, ktorý nájdete na stiahnutie po kliknutí na Slovenský návod - OXE Panther 4G.


Obsah balenia

1x Fotopasca OXE Panther 4G
1x USB kábel
1x Montážne popruh
2x Anténa
1x Návod
1x Externý olovený akmulátor 12V / 7Ah
1x Napájací kábel


Technická špecifikácia

Obrazový senzor:

5Mpx color CMOS

Objektív:

F = 3.0; FOV = 100°; Auto IR-cut remove

Funkčné režimy:

Foto / video / foto + video

LCD:

2" LCD farebný

GSM brána:

ÁNO

SMS ovládanie:

ÁNO

Foto rozlíšenie:

22MP, 16MP, 5MP

Foto formát:

JPEG

Video rozlíšenie:

Full HD (1920x1080), HD (1280x720), WVGA (848x480)

Video formát:

MOV

Záznam foto + video:

ÁNO

Časozberný záznam:

ÁNO

Rýchlosť odozvy:

0,4 s

Dosah PIR (človek) 25°:

20 m

Záber PIR:

100°

IR dosvit:

20 m

Pamäť:

SD karta (až 32 GB)

Vodotesnosť:

IP67

Rozhranie:

USB, SD, DC

Jazyk:

CZE, ENG, FRA, ITA, DEU, POL, RUS, HUN

Závit pre statív:

ÁNO

OS:

Windows XP / Vista / 7/8, Mac 10.2

Napájanie:

12xAA

Externé napájanie:

12 V / 7Ah

Rozsah prevádzkovej teploty:  -25°C až +60°C

Rozmery:

148x117x78 mm

Obľúbené produkty

Novinky


Fotopasca OXE HORNET 4G - novinka v GSM fotopasciach!

Vážení priatelia, dovoľte nám predstaviť Vám skvelú novinku na trhu, a to fotopascu s odosielaním foto OXE HORNET 4G. Fotopasca OXE HORNET 4G vďaka naozaj skvelým fotografiám, kvalite...

Viac info  

WoHi - uvedenie novej značky outdoorových produktov na trh

Vážení priatelia, milí zákazníci, je nám obrovskou cťou predstaviť Vám novú značku outdoorových produktov na slovenskom trhu. Ide o produkty popredného svetového výrobcu outdoorového...

Viac info  

Monitoring jaguárov v parku La Amistad

Nezisková organizácia Justice for Nature dlhodobo používa fotopasce OXE WiFi Lovec v spolupráci s RICOM secure s.r.o., za účelom monitoringu jaguárov amerických v medzinárodnom parku La...

Viac info  

Tieto internetové stránky používajú technológiu cookies na zaistenie správnej funkčnosti webu a skvalitnenie ponúkaných služieb.S vaším súhlasom, ktorý nám udelíte kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť.Viac informácií o spracovaní údajov a našich partneroch nájdete na tejto stránke.

Upraviť nastavenia