Rôzne druhy platby a dopravy

 

Zvoľte si spôsob dopravy a platby, ktorý vám najviac vyhovuje.

 

Spôsob dopravy:

Kuriér - 3,96 EUR s DPH (pri objednávke nad 100 EUR s DPH zadarmo)

Výdajné miesto - 2,96 EUR s DPH (pri objednávke nad 100 EUR s DPH zadarmo)

* pokiaľ priamo u niektorého produktu vidíte ikonku s dopravou zadarmo, ale hodnota produktu nie je vyššia ako 100 EUR s DPH, tak aj na tento produkt dopravu zadarmo dostanete!

 

Spôsob platby:

Online kartou - zadarmo

Bankovým prevodom - zadarmo

Dobierkou - 0,99 EUR s DPH (pri objednávke nad 100 EUR s DPH zadarmo)

 

Oxepower.sk

0948 157 390
info@oxepower.sk

Novinky


Lovecký detektor pre fotopascu OXE Geprad II

Vážení priatelia, milovníci fotopascí, dovoľte nám predstaviť ďalšiu horúcu novinku, ktorú sme pre vás pripravili na tohtoročné leto.

Viac info  

Ochranný kovový box pre fotopascu OXE Gepard II - NOVINKA!

Vážení priatelia, priaznivci fotopascí, je nám veľkým potešením vám oznámiť dlho očakávanú novinku v našom sortimente. Touto novinkou je kovový box pre fotopascu OXE GEPARD II.

Viac info  

Monitoring Oko jaguára v NP La Amistad s využitím fotopasce OXE WiFi Lovec RD3019

Vážení používatelia fotopascí, máme ohromnú radosť, že vám môžeme ukázať ďalšie neskutočné zábery z našich fotopascí, konkrétne z OXE WiFi Lovec RD3019.

Viac info  

Tieto internetové stránky používajú technológiu cookies na zaistenie správnej funkčnosti webu a skvalitnenie ponúkaných služieb.S vaším súhlasom, ktorý nám udelíte kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť.Viac informácií o spracovaní údajov a našich partneroch nájdete na tejto stránke.

Upraviť nastavenia