Fotopasca OXE Panther 4G a solárny panel

+ ZADARMO 32GB SD karta, 12ks batérií a doprava ZADARMO!
ZadarmoZadarmoZadarmoFotopasca OXE Panther 4G a solárny panel + 32GB SD karta, 12ks batérií a doprava ZADARMO!

!!! 32GB SD karta, 12ks batérií a doprava ZADARMO !!! NÁKUPOM výhodného CENOVÉHO BALÍČKA UŠETRÍTE! Model 2022! Cenovo výhodný balíček je tvorený fotopascí OXE Panther 4G a solárnym panelom OXE SOLAR CHARGER. Prevádzka fotopasce cez solárny panel je ekologicky aj ekonomicky...

Kód produktu: SET01-7       EAN: 8594200191153       Výrobca: OXE


skladom
Pôvodná cena:450,90 €
431,65 € 359,71 € bez DPH
Cena pre registrovaných (2% zľava): 423,02 €
Cena pre registrovaných pri nákupe nad 399 € (4% zľava): 414,38 €
-+
Príslušenstvo (26)    
Fotografie z fotopasce
 • Popis
 • Príslušenstvo (26)
 • Otázka k produktu

!!! 32GB SD karta, 12ks batérií a doprava ZADARMO !!!

NÁKUPOM výhodného CENOVÉHO BALÍČKA UŠETRÍTE!

Model 2022! Cenovo výhodný balíček je tvorený fotopascí OXE Panther 4G a solárnym panelom OXE SOLAR CHARGER. Prevádzka fotopasce cez solárny panel je ekologicky aj ekonomicky výhodný (nemusíte neustále kupovať nové batérie - tým šetríte ako svoju peňaženku, tak i prírodu).


Značka OXE sa vracia na slovenský trh fotopascí. Ako prvý novinku roku 2020 predstavila mini fotopasca OXE Gepard, ktorá medzi zákazníkmi vzbudila samé kladné ohlasy, a to predovšetkým vďaka už spomínaným malým rozmerom, vysokému výkonu a nízkej nákupnej cene! Druhou novinkou výhradne určenú pre slovenský trh je fotopasca OXE Panther 4G, ktorá sa radí do najvyššieho možného segmentu fotopascí. Tento model sa pýši funkcií pre odosielanie urobených snímok do mobilného telefónu alebo počítača, prevádzkou cez solárny panel OXE SOLAR CHARGER či podporou mobilné aplikácie pre Android a iOS zariadenia. Nesmieme ani opomenúť neuveriteľne rýchlu spúšť 0,4 sec, maximálna foto rozlíšenie 16 MP a maximálne video rozlíšenie Full HD. Poďme sa na tohto krásavca pozrieť podrobnejšie.


Design

 

Fotopasca OXE Panther 4G je v maskovanom prevedení, ktoré bolo zvolené tak, aby fotopasca čo najlepšie zapadla do českých lesov a záhrad. Fotopasca je v robustnom vyhotovení, je tak odolná voči vandalom. Neprehliadnuteľné sú dve antény, ktoré umožňujú fotopasce odosielať urobené snímky na Vaše zariadenie cez najrýchlejšiu dostupnú sieť 4G. 

 


GSM modul

Fotopasca OXE Panther 4G disponuje GSM modulom, prostredníctvom ktorého sú odosielané zhotovené fotografie a video do vášho zariadenia. Zhotovené snímky možno posielať až na 4 telefónne čísla (snímka príde do mobilných zariadení ako MMS správa) alebo na 4 e-maily (snímka príde do vami zvolených e-mailových schránok, ktoré si môžete prezerať na mobilnom zariadení, notebooku, počítači a pod.). Prenos prebieha po najrýchlejšej 4G sieti. Je tak zaistená plná stabilita a spoľahlivosť prenosu.


Aplikácia

 

Pre jednoduché nastavenie fotopasce a jej ďalší správu, bola vytvorená mobilné aplikácie pre zariadenia so operačným systémom Androind a iOS. Aplikáciu je možné stiahnuť jednoducho pomocou QR kódov, ktoré výrobca chytro umiestnil na krabici fotopasce. Okrem nastavenia fotopasce, umožňuje aplikácia aj funkciu získať snímku, ktorá okamžite urobí fotografiu a odošle ju do zvoleného zariadenia. Máte teda prehľad prakticky v reálnom čase, čo sa pred fotopascí deje.


Solárny panel

 

Solárny panel OXE SOLAR CHARGER bol priamo vyvinutý pre fotopascu OXE Panther 4G, je s ňou tak plne kompatibilné. Solárny panel je vybavený zabudovanou Li-Ion batériou s kapacitou 3 000 mAh. Vďaka solárnemu panelu niekoľkonásobne predĺžite dobu použitia fotopasce.

 


Batérie a nabíjanie

 

Prevádzka fotopasce je zaistený 12 ks AA batérií. Pre prevádzku v letnom období postačí použiť klasické alkalické batérie. Pri použití fotopasce v zimnom období, kedy teploty dosahujú teplôt pod bodom mrazu, je doporučované použitie lítiových batérií. Ďalšou možnosťou je použitie externého akumulátoru 12V / 7Ah v kombinácii s napájacím káblom. Prípadne je možné dokúpiť solárny panel OXE SOLAR CHARGER, ktorý Vám zabezpečí dlhodobý, spoľahlivý a v neposlednom rade aj výhodnú prevádzku fotopasce. Ak už dopredu viete, že budete chcieť používať fotopasca spoločne so solárnym panelom, odporúčame dokúpiť cenovo výhodný balíček: Fotopasca OXE Panther 4G + solárny panel.

 


LED prísvit

 

Neviditeľný nočné prísvit obstaráva 57ks LED diód s dosvitom až 20 metrov. Nemusíte teda mať strach o kvalitu snímok urobených v noci. Vďaka neviditeľnému prísvitu je fotopasca vhodná nielen ako fotopasca na zver, ale aj ako fotopasca na ochranu majetku.


Jednoduché ovládanie

 

Výrobca OXE pri výrobe svojich produktov dbá na to, aby boli čo najviac užívateľsky prívetivé. Ani fotopasca OXE Panther 4G nie je výnimkou. Nastavenie a správa fotopasce je jednoduchá vďaka veľkému 2palcovému displeju umiestnenému vnútri fotopasce, kompletne českému a intuitívne usporiadanému menu. Fotopasca môžete nastaviť aj z pohodlia Vášho domova cez počítač skrze nastavovací nástroj, ktorý je k stiahnutiu TU . Ďalšou možnosťou, ako možno nastaviť a ovládať fotopasca, je prostredníctvom mobilnej aplikácie, ktorá funguje na všetkých zariadeniach s OS Android alebo iOS. V neposlednom rade je podporovaná aj SMS správa fotopasce.


České menu

 

Fotopasca OXE Panther 4G je kompletne v českom jazyku. Fotopasca tak nastavíte aj bez znalosti anglického jazyka, a to ľahko a rýchlo!

 


Hlavné funkcie

 

Režimy snímania

 

Zariadenie disponujeme tromi režimami, v ktorých chcete zaznamenávať pohyb pred fotopascí:

 

 • Foto - fotopasca zaznamenáva fotografie
 • Video - fotopasca zaznamenáva videozáznam
 • Foto + video - fotopasca najskôr zaznamená fotografie a následne nahráva videozáznam

Foto rozlíšenie

 

Fotopasca OXE Panther 4G zvláda robiť fotografie veľmi vysokej kvality. Užívateľ môže voliť medzi tromi typmi rozlíšenie:

 

 • 16 MP (4608 x 3456)
 • 12 MP (4032 x 3024)
 • 5 MP (2560 x 1920)

 

Zhotovené fotografie sú vo formáte JPEG.


Sériové snímanie


Funkcia sériové snímanie ponúka možnosť zaobstarať niekoľko snímky v rade za sebou, tým Vám pred fotopascí neunikne žiadny pohyb! Možno nastaviť tieto série:

 • 1 fotka
 • Séria 2 fotografií za sebou
 • Série 3 fotografií za sebou
 • Séria 4 fotografií za sebou
 • Séria 5 fotografií za sebou

Video rozlíšenie

 

Okrem fotografií dokáže fotopasca zaobstarať aj video záznam v maximálnom rozlíšení Full HD. Aj tu je na výber z troch možností rozlíšenie:

 

 • Full HD (1920 x 1080)
 • HD (1280 x 720)
 • WVGA (848 x 480)

 

Videozáznam je vo výstupnom formáte MOV.


Dĺžka videa

Dĺžku videa je možné nastaviť v rozsahu 5 - 59 sec.


Doba odozvy

 

Fotopasca OXE Panther 4G disponuje neskutočne rýchlou dobou odozvy, ktorá je iba 0,4 sec. Vďaka tomu Vám prakticky neunikne žiadny pohyb pred fotopascí.


Časozberný režim

 

Fotopasca OXE Panther 4G disponuje radom ďalších funkcií, ako napríklad nastavenie citlivosti PIR senzora, automatické nastavenie SIM, denné reporty, PIN pre zabezpečenie a mnohé ďalšie. Ak by Vám tu vypísané informácie nestačili, odporúčame si stiahnuť a pozrieť slovenský návod, ktorý nájdete na stiahnutie po kliknutí na Slovenský návod - OXE Panther 4G.


Obsah balenia

 

1x Fotopasca OXE Panther 4G

1x USB kábel

1x Montážne popruh

2x Anténa

1x CZ návod 

 

 

Obsah balenia OXE SOLAR CHARGER

1x Solárny panel OXE SOLAR CHARGER
1x Statív na tripod
1x Montážna doska
1x Montážne popruh
1x Napájací zdroj
1x Kábel pre prepojenie fotopasce a solárneho panelu

 

Technická špecifikácia OXE Panther 4G

Obrazový senzor

5Mpx color CMOS

Objektív

F = 3.0; FOV = 100 °; Auto IR-cut remove

Funkčné režimy

Foto / video / foto + video

LCD

2 "LCD farebný

GSM brána

ÁNO

SMS ovládanie

ÁNO

Foto rozlíšenie

16MP, 12MP, 5MP

Foto formát

JPEG

Video rozlíšenie

Full HD (1920x1080) HD (1280x720), WVGA (848x480)

Video formát

MOV

Záznam foto + video

ÁNO

Časozberný záznam

ÁNO

Rýchlosť odozvy

0,4 s

Dosah PIR (človek) 25 °

20 m

Záber PIR

100°

IR dosvit

20 m

Pamäť

SD karta (až 32 GB)

Vodotesnosť

IP67

Rozhranie

USB, SD, DC

Jazyk

CZE, ENG, FRA, ITA, DEU, POL, RUS, HUN

Závit pre statív

ÁNO

OS

Windows XP / Vista / 7/8, Mac 10.2

Napájanie

12xAA

Externé napájanie

12 V / 7 Ah (nie je súčasťou balenia)

Rozsah prevádzkovej teploty -25°C až +60°C

Rozmery

148x117x78 mm

 

Technická špecifikácia OXE SOLAR CHARGER

Zabudovaná batéria

Li-Ion 3 000 mAh

Maximálny výstupný výkon

2 W

Výstupné napätie

12 V

Maximálny výstupný prúd

1 600 mA

Výstupný konektor

4 x 1,7 x 10 mm (DC 2.1)

Napájací adaptér

vstup AC110-220, výstup 12V 1.0-2.0 A

Montáž

popruh, statív

Vodotesnosť

IP54

Rozsah prevádzkovej teploty

-30 ° C do + 70 ° C

Prevádzkový rozsah vlhkosti

5% - 95%

Rozmery

141 x 158 x 27 mm

Obľúbené produkty
nie je skladom
OXE Powerstation S1000 a solárny panel SP200W

OXE Powerstation S1000 a solárny panel SP200W
+ ZADARMO taška na káble!

2 041,60 €1 963,44 €
Tieto internetové stránky používajú technológiu cookies na zaistenie správnej funkčnosti webu a skvalitnenie ponúkaných služieb.S vaším súhlasom, ktorý nám udelíte kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť.Viac informácií o spracovaní údajov a našich partneroch nájdete na tejto stránke.

Upraviť nastavenia