FOMEI 10x25 BEATER FMC ďalekohľad
Ďalekohľady lineárne DCF konštrukcia . Silné, tmavo zelené pogumovanie a polycarbonátové telo ďalekohľadu zaručuje jeho odolnosť pri každodennom používaní.
Model 10x25 BEATER je ďalekohľad vhodný pre cyklovýlety alebo zimné...
Kód produktu: OY1713 EAN: 8590385717133 Výrobca: FOMEI
- Popis
- Otázka k produktu
Ďalekohľady lineárne DCF konštrukcia . Silné, tmavo zelené pogumovanie a polycarbonátové telo ďalekohľadu zaručuje jeho odolnosť pri každodennom používaní.
Model 10x25 BEATER je ďalekohľad vhodný pre cyklovýlety alebo zimné výpravy na lyžiach . Vrecková veľkosť a minimálna hmotnosť mu zaručuje miesto vo výbave každého turistu. Vodeodolné telo plnené dusíkom odolá aj náhlej zmene teplôt alebo počasia.
Ďalekohľady sú odolné proti vniknutiu vody a prachu . Tubus je naplnený suchým dusíkom , čo bráni vnútornému oroseniu optiky pri náhlej zmene teploty. Rad BEATER DCF je vybavený celosklenenou optikou, hranoly sú vyrobené z Bak4 skla. Šošovky sú opatrené antireflexnou vrstvou ( FMC-FaseMultiCoated ) v temne zelenom prevedení. Ďalekohľad je vybavený Twist-Up očnicami , ktoré zaisťujú pohodlné pozorovanie aj pri použití okuliarov.
Osový rozstup okulárov je 57-72mm.
Súčasťou balenia je :
- puzdro
- popruh
- krytky objektívu a okulára
- čistiaca handrička
Návod na upevnenie popruhu nájdete tu.
| Zväčšenie | 10x |
| Priemer objektívu | 25mm |
| Zorný uhol | 5,8° |
| Zorné pole v 1000 m | 101m |
| Minimálna ostriaca vzdialenosť | 2m |
| Relatívna svetelnosť | 6,25 |
| Optický výstup | 2,5mm |
| Sklo hranola | BaK4 |
| Úprava šošoviek | FMC |
| Dioptrická korekcia | ± 4dpt |
| Statívový závit | nie |
| Šírka | 116mm |
| Dĺžka | 112mm |
| Hmotnosť | 375g |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika





















