FOMEI 10x25 BEATER MONO, ďalekohľad
Ďalekohľady lineárnej konštrukcie DCF sú ideálne pre šport, turistiku alebo lyžovanie . Odolné tmavo zelené pogumovanie a polycarbonátové telo ďalekohľadu zaručuje jeho odolnosť pri každodennom používaní .
Model 10x25 BEATER...
Kód produktu: OY1534 EAN: 8590385715344 Výrobca: FOMEI
- Popis
- Otázka k produktu
Ďalekohľady lineárnej konštrukcie DCF sú ideálne pre šport, turistiku alebo lyžovanie . Odolné tmavo zelené pogumovanie a polycarbonátové telo ďalekohľadu zaručuje jeho odolnosť pri každodennom používaní .
Model 10x25 BEATER MONO je monokulárny ďalekohľad, ktorý sa hodí na šport a turistiku. Unikátny pre každého, kto rieši najmä veľkosť a hmotnosť. BEATER MONO je ideálny na cyklovýlety alebo zimné výpravy na lyžiach.
Ďalekohľady sú odolné proti vniknutiu vody a prachu . Tubus je naplnený suchým dusíkom , čo bráni vnútornému oroseniu optiky pri náhlej zmene teploty. Rad BEATER DCF je vybavený celosklenenou optikou, hranoly sú vyrobené z Bak4 skla. Šošovky sú opatrené antireflexnou vrstvou ( FMC-FaseMultiCoated ) v temne zelenom prevedení. Ďalekohľad je vybavený Twist-Up očnicou , ktoré zaisťujú pohodlné pozorovanie aj pri použití okuliarov.
Súčasťou balenia je :
- puzdro
- popruh
- čistiaca handrička
Návod na upevnenie popruhu nájdete tu.
| Zväčšenie | 10 |
| Priemer objektívu | 25mm |
| Zorný uhol | 6° |
| Zorné pole v 1000 m | 105m |
| Relatívna svetelnosť | 6,25 |
| Optický výstup | 2,5mm |
| Sklo hranola | BaK4 |
| Úprava šošoviek | FMC |
| Hmotnosť | 156g |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika




















