FOMEI 20-60x60 Spotting Scope FMC
Spoting Scope ZOOM Classic - pogumovaný pozorovací ďalekohľad, vhodný na pozorovanie objektov v prírode, predovšetkým zo statických stanovíšť, ako sú napr. posedy a kazateľnice. Vhodný tiež pri pozorovaní na športovej strelnici...
Kód produktu: OY1533 EAN: 8590385715337 Výrobca: FOMEI
- Popis
- Otázka k produktu
Spoting Scope ZOOM Classic - pogumovaný pozorovací ďalekohľad, vhodný na pozorovanie objektov v prírode, predovšetkým zo statických stanovíšť, ako sú napr. posedy a kazateľnice. Vhodný tiež pri pozorovaní na športovej strelnici alebo ako doplnok pri fotolove, alebo ornitológii. Jemné ostrenie zaisťuje ostrý obraz pri akomkoľvek nastavení okulára.
Vonkajší priemer okulára/gumovej očnice je 38,5mm.
Dodáva sa vrátane púzdra a ministatívu. Telo je vybavené univerzálnym závitom 1/4" pre statívovú skrutku.
| Zväčšenie | 20 - 60 |
| Priemer objektívu | 60mm |
| Zorný uhol | 1,7-0,8° |
| Zorné pole v 1000 m | 30 - 15m |
| Minimálna ostriaca vzdialenosť | 8,5-11,0m |
| Relatívna svetelnosť | 9-1 |
| Optický výstup | 3 - 1mm |
| Sklo hranola | BK7 |
| Úprava šošoviek | FMC |
| Statívový závit | áno |
| Šírka | 165mm |
| Dĺžka | 340mm |
| Hmotnosť | 880g |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika


















