GALAXYGD-264 - ústredňa
Zabezpečovacie ústredne GALAXY DIMENSION sú určené pre stredné a veľké aplikácie. Do systému je možné pripojiť maximálne 264 zón a rozdeliť na 32 podsystémov. Súčasťou ústrední je nadstavba prístupu ACCESS. Súčasťou...
Kód produktu: 1304-053 EAN: 8595584625869 Výrobca:
- Popis
- Otázka k produktu
| Zbernica | 2 |
| Počet podsystémov | 32 |
| Pripojenie k PC | áno, priame |
| Max. počet zón | 264 |
| Počet vstupov (zón) na doske ústredne | 16 |
| Max. počet zónových expandérov | 31 |
| Max. počet klávesníc v systéme | 16 |
| Max. počet PGM výstupov v systéme | 132 + 6 (na ústredni 8 + 6) |
| Čítačka kariet | max. 32 |
| História udalostí | EZS 1500 / čítačky 1000 |
| Rozmery dosky | VŠEOBECNÉ |
| Napájanie | 230 Vac / 50 Hz |
| Odporúčaný typ transformátora | súčasť dodávky |
| Typ zdroja | spínaný |
| Typ BELL výstupu | reléový |
| Max. prúdový odber z výstupu BELL | 1 A |
| Maximálna dĺžka zbernice /súčet/ | 1000 m |
| Farba boxu | šedá |
| Rozmery dosky | VSTUPY - ZÓNY |
| Počet vstupov na doske ústredne | 16 |
| Bezdrôtové zóny | áno, voliteľné príslušenstvo |
| Typy naprogramovaných zón | 60 |
| Rozmery dosky | VÝSTUPY - PGM |
| Max. zaťaženie PGM výstupu | 400 mA (10 mA) |
| Typ programovateľných výstupov PGM | 92 |
| Rozmery dosky | DELENIE SYSTÉMU |
| Počet podsystémov | 32 |
| Rozmery dosky | UŽÍVATEĽSKÉ OVLÁDANIE |
| Master kód | 1 |
| Užívateľské kódy | 999 |
| Inštalačný kód | 1 |
| Dĺžka užívateľského kódu | 4 až 6 miestny |
| Možnosť ovládania systému | užívateľským kódom, kartou, bezdrôtovou kľúčenkou |
| Rozmery dosky | TELEFÓNNY KOMUNIKÁTOR |
| Počet telefónnych čísel na PCO | 2 |
| Detekcia telefónnej linky | áno |
| Komunikačné formáty | Ademco Contact ID, SIA 1-4 |
| Rozmery dosky | KLÁVESNICA |
| Typ | LCD, LCD so vstavanou čítačkou, LCD s dotykovým displejom |
| Rozmery dosky | KOMUNIKÁTOR RS-232 |
| Typ | interný RS232, externý modul E054 |
| Programovanie | áno |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika

















