HAC-HDBW1500R-Z-S2 - 2,7-12 mm - 4v1, 5Mpix Starlight, 30m, antivandal
Vonkajší antivandal dome HDCVI kamera s motorickým objektívom 2,7-12 mm (uhol 107 ° -34 °), mechanickým IR filtrom a prísvitom do 30 m. Funkcia DWDR, 2D-DNR zvyšujúca kvalitu obrazu v náročných svetelných podmienkach. 5 Mpix...
Kód produktu: 2006-215 EAN: 6939554949746 Výrobca: DAHUA
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | HDCVI kamera |
| Prevedenie | Dome |
| Rad | Lite Series |
| 4 v 1 | áno |
| Snímací prvok | 1/2.7" CMOS |
| Svetelná citlivosť | 0.005 Lux/F1.6, 30IRE, 0 Lux IR on |
| Nočný režim | skutočný režim DEŇ/NOC - ICR (IR cut filter) |
| IR prísvit | 30 m |
| Typ objektívu | motorický |
| Objektív | 2,7-12 mm |
| Uhol záberu (horizontálny) | 107°-34° |
| Rozlíšenie | 5 Mpix |
| Počet obrazových bodov | 2880 x 1620 px |
| Maximálna snímkovacia rýchlosť | 25 sn/s pri 5 Mpix |
| Nastavenia | z rekordéra (CoC) |
| Nastaviteľné funkcie | DWDR, 2D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC |
| Napájanie | 12VDC ±30%/max.5,5 W |
| Materiál | kov a plast |
| Antivandal | IK10 |
| Farba | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















