HAC-HDW1809T-A-LED - 2,8 mm - 4v1, 8Mpix Full color, biela LED 40m, WDR, MIC, Super adapt
Vonkajšia kamera série Lite s technológiou plnofarebného nočného režimu, doplnená o 40m bielu LED diódu na rozšírenie možností inštalácie. Integrovaný mikrofón. Pevný 2,8 mm objektív (uhol záberu 106°). 8 Mpix rozlíšenie pri...
Kód produktu: 2311-082 EAN: 6923172534170 Výrobca: DAHUA
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | Kamera HDCVI |
| Dizajn | Kulová kupola |
| Linka | Lit. Séria | 4 v 1 | áno | Snímací prvok | 8 MP CMOS |
| Citlivosť na svetlo | 0.001 lux@F1.0 (farebné) 0 lux (zapnutý iluminátor) |
| Nočný režim | Režim DEN/NOC - elektronický |
| Svetelnosť | Biela LED 40 m |
| Typ objektívu | pevný |
| Objektív | 2,8 mm |
| Uhol záberu (horizontálny) | 106° |
| Rozlíšenie | 8 Mpix |
| Počet pixelov | 3840 x 2160 px |
| Rýchlosť snímková frekvencia | 15 sn/s pri 8 Mpix |
| Nastavenie | z rekordéra (CoC) |
| WDR | 120 dB |
| Nastaviteľné funkcie | WDR, DNR, AWB, AGC, BLC, HLC-Pro, Defog, Super Adapt, Režim osvetlenia, Zrkadlo, Maskovanie súkromia |
| Audio I/O | Integrovaný mikrofón |
| Napájanie | 12 VDC ±30 %/max.6,9 W | Materiál | kov | Farba | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















