HAC-HFW1200R-Z-IRE6-A - 2,7-12 mm - 4v1, 2Mpix, 60m, MIC
Vonkajšia kompaktná HDCVI kamera zo série Lite, integrovaný mikrofón, motorický objektív 2,7 - 12 mm (102 ° - 33 °), smart IR prísvit 60 m, výstup vo formátoch CVI, TVI, AHD, CVBS - prepnutie pomocou ovládača PFM820 ( 1612 -004 ). 2...
Kód produktu: 2112-032 EAN: 6939554990717 Výrobca: DAHUA
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | HDCVI kamera |
| Prevedenie | Bullet |
| Rad | Lite Series |
| 4 v 1 | áno |
| Snímací prvok | 1/2.7" CMOS |
| Svetelná citlivosť | 0.02Lux/F1.7, 30IRE, 0Lux IR on |
| Nočný režim | skutočný režim DEŇ/NOC - ICR (IR cut filter) |
| IR prísvit | 60 m |
| Typ objektívu | motorický |
| Objektív | 2,7-12 mm |
| Uhol záberu (horizontálny) | 102°-33° |
| Rozlíšenie | 2 Mpix |
| Počet obrazových bodov | 1920 x 1080 px |
| Maximálna snímkovacia rýchlosť | 25 sn/s pri 2 Mpix |
| Nastavenia | z rekordéra (CoC) |
| Nastaviteľné funkcie | DWDR, 2D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC |
| Audio I/O | integrovaný mikrofón |
| Napájanie | 12VDC ±30%/max.12,1 W |
| Materiál | kov |
| Farba | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















