HAC-HFW1500TH-I8-S2 - 3,6 mm - 4v1, 5Mpix Starlight, 80m
Vonkajšia kompaktná HDCVI kamera zo série Lite, výstup vo formátoch CVI, TVI, AHD, CVBS - prepnutie pomocou ovládača PFM820 ( 1612-004 ), fixný objektív 3,6 mm (uhol 92°), mechanický IR filter a prísvit 80 m. 5 Mpix rozlíšenie, dosah...
Kód produktu: 2111-112 EAN: 6939554966071 Výrobca: DAHUA
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | HDCVI kamera |
| Prevedenie | Bullet |
| Rad | Lite Series |
| 4 v 1 | áno |
| Snímací prvok | 1/2.7" CMOS |
| Svetelná citlivosť | 0.005 Lux/F1.6, 30IRE, 0 Lux IR on |
| Nočný režim | skutočný režim DEŇ/NOC - ICR (IR cut filter) |
| IR prísvit | 80 m |
| Typ objektívu | fixný |
| Objektív | 3,6 mm |
| Uhol záberu (horizontálny) | 92° |
| Rozlíšenie | 5 Mpix |
| Počet obrazových bodov | 2880 x 1620 px |
| Maximálna snímkovacia rýchlosť | 25 sn/s pri 5 Mpix |
| Nastavenia | z rekordéra (CoC) |
| Nastaviteľné funkcie | DWDR, 2D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC, Privacy Masking, Smart IR, Mirror |
| Napájanie | 12VDC ±30%/max.5,2 W |
| Materiál | kov a plast |
| Farba | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















