HAC-HFW2249T-I8-A-NI - 3,6 mm - 4v1, 2 Mpix Starlight Full color, WDR, MIC
Vonkajšia kompaktná HDCVI kamera s vysokou citlivosťou snímača a farebným nočným režimom (Starlight Full color), integrovaný mikrofón, výstup vo formátoch CVI, TVI, AHD, CVBS pomocou koaxiálneho ovládača PFM820 ( 1612-004 ), fixný...
Kód produktu: 2006-220 EAN: 6939554943867 Výrobca: DAHUA
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | HDCVI kamera |
| Prevedenie | Bullet |
| Rad | Pre Series |
| 4 v 1 | áno |
| Snímací prvok | 1/2.8" CMOS |
| Svetelná citlivosť | 0.001 Lux/F1.0 |
| Nočný režim | farebný |
| Typ objektívu | fixný |
| Objektív | 3,6 mm |
| Uhol záberu (horizontálny) | 89,5° |
| Rozlíšenie | 2 Mpix |
| Počet obrazových bodov | 1920 x 1080 px |
| Maximálna snímkovacia rýchlosť | 25 sn/s pri 2 Mpix |
| Nastavenia | z rekordéra (CoC) |
| WDR | 120 dB |
| Nastaviteľné funkcie | WDR, 3D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC |
| Audio I/O | integrovaný mikrofón |
| Napájanie | 12VDC ±30%/max.2,4 W |
| Materiál | kov |
| Farba | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















