HAC-T1A21 - 2,8 mm - vnútr., 4v1, 2Mpix, 20m, DWDR
Vnútorné dome HDCVI kamera zo série Cooper, výstup vo formátoch CVI, TVI, AHD, CVBS - prepnutie pomocou ovládača PFM820 ( 1612-004 ), fixný objektív 2,8 mm (uhol 103 °), mechanický IR filter a prísvit do 20 m. Full HD rozlíšenie (1920...
Kód produktu: 1810-036 EAN: 8595584643122 Výrobca: DAHUA
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | HDCVI kamera |
| Prevedenie | Dome ball |
| 4 v 1 | áno |
| Snímací prvok | 1/2,7" CMOS |
| Minimálne osvetlenie | 0,04lux/F1.85, 0 lux pri IR zapnuté |
| Nočný režim | mechanický IR filter, Smart IR LED |
| IR prísvit | 20 m |
| Typ objektívu | fixný |
| Objektív | 2,8 mm |
| Uhol záberu (horizontálny) | 103° |
| Rozlíšenie | 2 Mpix |
| Počet obrazových bodov | 1920 x 1080 px |
| Maximálna snímkovacia rýchlosť | 25/30 sn/s pri 1080p, 25/30/50/60 sn/s pri 720p |
| Nastavenia | funkcia Control over Coax (CoC) - nastavenie OSD menu kamery po koaxiálnom kábli z DVR |
| Nastaviteľné funkcie | DWDR, 2D-DNR, AWB, AGC, BLC, Smart IR |
| Napájanie | 12 V=/max.2,3 W pri IR zapnuté |
| Materiál | plast |
| Farba | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















