HD hlavica kamerová miniatúrna Ø 26 mm pre Wöhler VIS 700
Hlavica kamerová miniatúrna Ø 26 mm Technické dáta Farebná hlavica: Typ: 1/3" farebná CMOS Svetelnosť: 12 V/Lux-s Objektív: f = 2,30 mm, F = 2,50 Zdroj svetla: 10 bielych LED diód Ochrana: vodotesná podľa IP 68 do 3 bar Rozmery: Ø...
Kód produktu: 7613 Výrobca: Wöhler Bohemia
- Popis
- Príslušenstvo (1)
- Otázka k produktu
Hlavica kamerová miniatúrna Ø 26 mm
Technické dáta
| Farebná hlavica: | |
| Typ: | 1/3" farebná CMOS |
| Svetelnosť: | 12 V/Lux-s |
| Objektív: | f = 2,30 mm, F = 2,50 |
| Zdroj svetla: | 10 bielych LED diód |
| Ochrana: | vodotesná podľa IP 68 do 3 bar |
| Rozmery: | Ø 26 mm x 38 mm |
| Uhol zobrazenia: | 120° |
| Hmotnosť: | 60 g |
Rozsah dodávky
- miniatúrna hlavica kamery Ø 26 mm
- kožené púzdro

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika




















