Hlavica kamerová otočná/výkyvná Ø 40 mm
Hlavica kamerová otočná/výkyvná Ø 40 mm Technické údaje Farebná hlavica: Typ: 1/3" farebná CMOS Pixel: 768 x 576 (PAL) Objektív: f = 2,30 mm, F = 2,50 Zdroj svetla: 12 bielych LED diód Ochrana: vodotesná podľa IP 67 Rozmery: Ø 40...
Kód produktu: 8930 Výrobca: Wöhler Bohemia
- Popis
- Príslušenstvo (1)
- Otázka k produktu
Hlavica kamerová otočná/výkyvná Ø 40 mm
Technické údaje
| Farebná hlavica: | |
| Typ: | 1/3" farebná CMOS |
| Pixel: | 768 x 576 (PAL) |
| Objektív: | f = 2,30 mm, F = 2,50 |
| Zdroj svetla: | 12 bielych LED diód |
| Ochrana: | vodotesná podľa IP 67 |
| Rozmery: | Ø 40 mm x 60 mm |
| Uhol zobrazenia: | 115° |
| Pohyb otočný / výkyvný: | 360°/180° |
| Hmotnosť: | 110 g |
Rozsah dodávky
- miniatúrna hlavica kamery Ø 40 mm
- kožené púzdro

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika




















