Hlukomer SP 22
Hlukomer SP 22 Digitálny hlukomer SP 22 je diagnostický prístroj z ponuky firmy Wöhler, ktorý slúži na meranie hladiny hluku v šiestich rozsahoch. Tento prístroj disponuje prepínaním medzi hodnotením A a C, ďalej je možné voliť medzi...
Kód produktu: 6670 Výrobca: Wöhler Bohemia
- Popis
- Otázka k produktu
Hlukomer SP 22
Digitálny hlukomer SP 22 je diagnostický prístroj z ponuky firmy Wöhler, ktorý slúži na meranie hladiny hluku v šiestich rozsahoch. Tento prístroj disponuje prepínaním medzi hodnotením A a C, ďalej je možné voliť medzi krátkou a dlhou časovou konštantou. V prípade dlhodobého monitorovania hladiny hluku je možné prístroj pripojiť k PC cez port RS-232. Medzi hlavné prednosti hlukomera SP 22 patria:
- trieda presnosti 3 L
- rôzne meracie rozsahy a rýchlosti snímania
- funkcia HOLD - zmrazenie aktuálnych nameraných hodnôt
- PC-rozhranie (sériový RS 232) pre kontinuálny prenos dát
- prípojka pre statív
Hlavné využitie hlukomeru SP 22:
- zvukové vlnenie v plynovom vedení
- meranie hluku na pracovisku
- posúdenie hladiny hluku v kancelárskych či obytných priestoroch
Technické údaje
| Merané hodnoty: | |
| Frekvenčné rozpätie: | 31,5 Hz až 8 kHz |
| Presnosť: | ± 1,5 dB |
| Meranie pri A hodnotení: | 30 dB až 130 dB |
| Meranie pri C hodnotení: | 35 dB až 130 dB |
| Automatický rozsah: | 30 dB až 130 dB |
| Rozmedzie 6tich meracích úrovní: | 30...80 dB; 40...90 dB; 50...100 dB |
| 60...110 dB; 70...120 dB; 80...130 dB | |
| Nastavenie časovej konštanty: | FAST: 125 ms |
| SLOW: 1 s | |
| Všeobecné informácie: | |
| Mikrofón: | pr. 6 mm |
| Pracovná teplota: | 4 °C až 50 °C |
| Skladovacia teplota: | -20 °C až 60 °C |
| Rozmery: | 80 x 256 x 38 mm |
| Hmotnosť: | 240 g |
| Napájanie: | 9V |
| Analógové výstupy: | AC; DC |
| Prevádzková doba: | 20 hod. |
Rozsah dodávky
- hlukomer SP 22
- robustný umelohmotný kufor

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















