INFRA detect - IR bariéra pre prístupové systémy
Jednoduchá IR bariéra, pri prerušení lúča sa aktivuje kontakt relé (NO/NC). V zariadení nie je žiadny časovač, relé je aktívne po dobu, kedy je narušený lúč, po obnovení sa vracia do pokoja. Možno použiť na signalizáciu...
Kód produktu: 1503-009 EAN: 8595584630634 Výrobca:
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ detektora | infračervená závora |
| Počet lúčov | 1 |
| Typ lúča | infračervený, pulzný |
| Synchronizácia | nie |
| Dosah | max. 12 m |
| Nastavenie závory | nie |
| Napájanie | 11 - 25 V=, 11 - 18 V~ |
| Prúdový odber prijímač/vysielač | max. 25/20 mA |
| Poplachový výstup | NC/NO, 24 V=, 1 A |
| Tamper výstup | nie |
| Optická indikácia poplachu | červená LED dióda |
| Farba krytu | čierna |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















