Inšpekčná kamera Wöhler VIS 700 HD
Wöhler VIS 700 HD Wöhler VIS 700 ponúka všetko, čo profesionál očakáva: obraz vo vysokom rozlíšení v HD kvalite, funkcia zaostrenia, ktorá sa zameriava na vami určené miesto, a praktické ovládanie otočnej/výkyvnej kamerovej hlavice...
Kód produktu: 7450 Výrobca: Wöhler Bohemia
- Popis
- Príslušenstvo (1)
- Otázka k produktu
Wöhler VIS 700 HD
Wöhler VIS 700 ponúka všetko, čo profesionál očakáva: obraz vo vysokom rozlíšení v HD kvalite, funkcia zaostrenia, ktorá sa zameriava na vami určené miesto, a praktické ovládanie otočnej/výkyvnej kamerovej hlavice pomocou joystiku. Ideálne predpoklady na inšpekciu odpadového potrubia, spalinového a vzduchového vedenia alebo priemyselných zariadení.
Široký rozsah použitia inšpekčnej kamery a jej výhody
- HD-dotyková obrazovka - výkyvný, otočný a vyberateľný monitor poskytuje ostré zábery z každého uhla
- nastaviteľný rozsah ostrenia
- optika otočná o 360 ° a výkyvná na 180 ° - ani najmenšie závady nezostanú skryté
- integrovaný vysielač v kamerovej hlavici na určenie polohy s Wöhler L 200 lokátorom
- elektronická vzdialenosť a uhol kamerovej hlavice sa zobrazuje na displeji
- funkcia Home pre vyrovnanie kamerovej hlavice do priamej pozície - zobrazenie paralelne k trubke
- farebná kamerová hlavica s Ø 40 mm a dĺžkou 60 mm
- elektronické počítadlo metrov so zobrazením na monitore
- sieťovo nezávislá prevádzka vďaka Lithium-Ionom akumulátora s prevádzkovou dobou až 4 hodiny
- mobilná kompletne vybavená v robustnom dvojitom škrupinovom kufri
- rýchle a efektívne vyčistenie kamerovej tyče vďaka vyberateľnému kamerovému navijaku
- HD-kvalita snímok vďaka digitálnemu senzoru s vysokým rozlíšením
- vodeodoná otočná/výkyvná farebná kamerová hlavica s Ø 40 mm
- intuitívne ovládanie pomocou 7" HD-dotykového displeja a joystiku
- zobrazenie dĺžky a uhla pre orientáciu v potrubí
- možnosť komentára: k snímkam môže byť pridaný popis poškodenia ak videu ich komentáre
- živý prenos cez WLAN
Technické údaje
| Monitor: | |
| Rozmery krytu: | 250 x 155 x 54 mm |
| TFT displej: | 7"/16:9 1280 x 800 px |
| Video výstup: | HDMI |
| Hmotnosť: | 860 g |
| Napájanie: | USB-C 5 V/3 A 3,7 V, 42 Wh Li-Ion |
| Prevádzková doba: | 4 h (zobrazenie stavu akumulátora na displeji) |
| Prevádzková teplota: | 0 ... 40 °C |
| Skladovacia teplota: | -20 ... 50 °C |
| Wöhler otočná/výkyvná kamerová hlavica Ø 40: | |
| Typ: | 1/2.7" farebná CMOS |
| Zaostriteľná vzdialenosť: | 27 mm ... ∞ |
| Osvetlenie: | 10 biela LED |
| Ochrana: | vodotesná podľa IP 67 (30 min až do 1 m hĺbky) |
| Rozmery: | Ø 40 x 60 mm |
| Vysielacia frekvencia lokátora: | 9,2 kHz |
| Kamerová tyč: | |
| Dĺžka: | 30 m |
| Rozmery: | 8,6 x 5,6 mm (oválna) |
| Elektronické počítadlo metrov: | |
| Rozlíšenie: | 23 mm |
| Max. odchýlka: | 5 % z nameranej hodnoty |
| Záznam/ukladanie: | |
| Max. veľkosť SD karty: | 32 GB |
| Technológia: | SD alebo SDHC, trieda rýchlosti 10 |
| Kapacita záznamu: | cca 3 GB/h |
| Rozlíšenie záznamu: | 1280 x 720 HD, max. 25 fps |
| Formát záznamu: | AVI (H264) |
| Dvojitý škrupinový kufor: | |
| Rozmery: | 18 x 44 x 50 cm (dx š xv) |
| Celková hmotnosť vrátane monitora, kamerovej hlavice a prietlačnej tyče: | 10 kg |
| Lokátor prijímač (voliteľné): | |
| Zobrazenie: | grafické zobrazenie pozície kamerovej hlavice |
| Výstupná impedancia slúchadiel: | Typ 32 Ohm |
| Napájanie: | 3,7 V Li-Ion akumulátor |
| Prevádzková teplota: | 0 ... 40 °C |
| Skladovacia teplota: | -10 ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 605 g |
| Rozmery: | 32 x 14 x 7 cm (dx š xv) |
Rozsah dodávky
- Wöhler VIS 700 jednotka monitora so 7" HD TFT-širokouhlým farebným monitorom
- vrátane prepojovacieho kábla 1,5 ma Lithium-Ionen akumulátora
- slnečná clona
- lithuim-Ion
- Wöhler HD otočná/výkyvná farebná kamerová hlavica Ø 40, odpojiteľná
- SD záznamová karta 32GB
- navijak s kamerovou tyčou - 8,6 x 5,6 mm, dĺžka 30 m vyberateľný na čistenie
- 3 náhradné umelohmotné sklíčka hlavice kamery
- 1 protišmyková podložka
- USB-nabíjací adaptér
- dvojitý škrupinový kufor
Nové funkcie inšpekčnej kamery VIS 700:

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika






















