IPC-HDBW3842R-ZAS - 2,7-12 mm - 8Mpix Starlight, 40 m, audio a alarmové I/O, MIC, antivandal, AI, SMD4.0, SSA, Quick Pick
Vonkajší antivandal senzor série WizSense Starlight. SMD 4.0 detekcia pohybu, perimeter s kategorizáciou objektov človek/vozidlo. AI SSA na dynamické porovnávanie obrazu, QuickPick, inteligentné vyhľadávanie. 8 Mpix, inteligentné IR 40 m,...
Kód produktu: 2312-114 EAN: 6923172595287 Výrobca: DAHUA
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | Kamera IP | Výroba | Komora | Rada | WizSense Series |
| Snímací prvok | 1/1.8" 8Megapixelový progresívny snímač CMOS |
| Citlivosť na svetlo | 0,003 lux@F1.6 (farebné, 30 IRE) 0,0005 lux@F1.6 (ČIERNOBIELO, 30 IRE) 0 lux (zapnutý iluminátor) |
| Technológia | Umelá inteligencia, ochrana obvodu, SMD 4.0, Quick Pick, AI SSA |
| Nočný režim | reálny režim DEN/NOC - ICR (mechanický IR filter) |
| Svetelnosť | 40 m |
| Typ objektívu | motor |
| Objektív | 2,7-12 mm | Zorný uhol (horizontálny) | 113°-47° |
| Rozlíšenie | 8 Mpix |
| Počet pixelov | 3840 x 2160 px |
| Snímková frekvencia | 25 sn/s pri 8 Mpix |
| Typ kompresie dát | H.265 AI | Typ kompresie údajov | H.264 AI | Typ kompresie údajov | H.265+ | Typ kompresie údajov | H.264+ | Typ kompresie údajov | H.264 | Typ kompresie dát | MJPEG | Nastavenia | Softvér SmartPSS/Lite, DSS Express, DSS Pro, aplikácie DMSS a IMOU Life, webové prehliadače | WDR | 120 dB | Inteligentná analýza videa | Inteligentná detekcia pohybu SMD 4.0 a ochrana perimetra s kategorizáciou ľudí a objektov vozidiel, funkcia AI SSA na dynamické prispôsobenie obrazu okolitým svetelným podmienkam, funkcia Quick Pick, inteligentné vyhľadávanie |
| Nastaviteľné funkcie | AI SSA, BLC, HLC, WDR, AWB, AGC, DNR, ROI, EIS, inteligentné osvetlenie, rozostrenie, AFSA, otočenie obrazu, zrkadlo, maskovanie súkromia |
| Audio I/O | Integrovaný mikrofón |
| Alarmový I/O | 1 kanál v: 5 mA 3V-5VDC / 1 kanál výstupu: 300 mA 12 VDC | Karta SD | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mb/s) |
| Napájanie | PoE alebo 12 V DC/základné: 3,6 W (12 V DC); 4,3 W (PoE) Max (WDR + IR intenzita + inteligencia): 7,2 W (12 VDC); 8,5 W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | kov |
| Antivandal | IK10 | Farba | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















