IPC-HDBW5842E-ZHE-S3 - 2,7-12 mm - 8Mpix Starlight, 40 m, MIC, audio a alarmové I/O, ePoE, 12 VDC/24 VAC, antivandal, EPTZ, séria WizMind
Vonkajší antivandal WizMind S, senzor Starlight. 8 Mpix, inteligentné IR 40 m, objektív 2,7-12 mm (113°-47°), micro SD, zvuk, alarmový vstup/výstup. FW s detekciou pohybu SMD 3.0, perimeter s kategorizáciou ľudí/vozidiel, detekcia...
Kód produktu: 2312-052 EAN: 6923172588821 Výrobca: DAHUA
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | Kamera IP | Produkcia | Dome | Riadok | WizMind Series S |
| Snímací prvok | 1/1.8" 8Megapixelový snímač CMOS s progresívnym skenovaním |
| Citlivosť na svetlo | 0,0008 lux@F1.8 (farba, 30 IRE) 0,0004 lux@F1.8 (ČIERNOBIELO, 30 IRE) 0 lux (zapnutý iluminátor) |
| Technológia | Umelá inteligencia, ochrana obvodu, SMD3.0, EPTZ, inteligentná detekcia objektov, AI SSA, detekcia tvárí, počítanie ľudí, metaúdaje videa, tepelná mapa, inteligentné vyhľadávanie, Inteligentná detekcia zvuku |
| Nočný režim | Reálny režim DEN/NOC - ICR (mechanický filter infračerveného svetla) |
| Svetelnosť | 40 m |
| Typ objektívu | motor |
| Objektív | 2,7-12 mm | Zorný uhol (horizontálny) | 113°-47° |
| Rozlíšenie | 8 Mpix |
| Počet pixelov | 3840 x 2160 px |
| Snímková frekvencia | 25 sn/s pri 8 Mpix |
| Typ kompresie dát | H.265 AI | Typ kompresie údajov | H.264 AI | Typ kompresie údajov | H.265+ | Typ kompresie údajov | H.264+ | Typ kompresie údajov | H.264 | Typ kompresie dát | MJPEG | Nastavenia | Softvér SmartPSS/Lite, DSS Express, DSS Pro, aplikácie DMSS a IMOU Life, webové prehliadače | WDR | 120 dB | Inteligentná analýza videa | Inteligentná detekcia pohybu SMD 3.0 a ochrana perimetra s kategorizáciou objektov ľudí a vozidiel, detekcia zabudnutých a chýbajúcich objektov, funkcia AI SSA na dynamické prispôsobenie obrazu okolitým svetelným podmienkam, detekcia tvárí, počítanie osôb, metadáta videa, tepelné mapy, inteligentné vyhľadávanie, Inteligentná detekcia zvuku |
| Nastaviteľné funkcie | EPTZ, AI SSA, BLC, HLC, WDR, AWB, AGC, DNR, ROI, EIS, inteligentné osvetlenie, rozostrenie, otáčanie obrazu, zrkadlo, maskovanie súkromia |
| Audio I/O | Integrovaný mikrofón |
| Alarmový I/O | 2kanálový v: 5 mA 3V-5VDC / 1 kanálový výstup: 300 mA 12 VDC | Karta SD | Micro SD (max.512 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mb/s) |
| Napájanie | PoE/ePoE alebo 12 VDC/24 VAC/Basic: 4,1 W (12 VDC); 4,9 W (24 VAC); 5,9 W (PoE) Max (H.265+ WDR+ Intelligence on+IR on): 10,0 W (12 VDC); 11,7 W (24 VAC); 12,2 W (PoE) |
| PoE typ | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | kov a plast |
| Antivandal | IK10 |
| Farba | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















