IPC-HDW3549H-ZAS-PV - 2,7-13,5 mm - 5Mpix Smart Dual, 50m IR a 40m biela LED, AI, SMD4.0, alarm, aktívne odstrašovanie, obojsmerný zvuk
Vonkajší IP rad WizSense s dvojitým osvetlením, AI SMD 4.0, aktívnym odstrašovaním, duálnym mikrofónom a reproduktorom na obojsmernú komunikáciu. Nočný režim využíva infračervený iluminátor, ktorý zobrazuje čiernobiely obraz,...
Kód produktu: 2310-096 EAN: 6923172595157 Výrobca: DAHUA
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | Kamera IP | Konštrukcia | Kupolová guľa | Riadok | Séria WizSense | Snímací prvok | 1/2.7" 5Megapixelový progresívny snímač CMOS |
| Citlivosť na svetlo | 0,003 lux@F1.0 (farebné, 30 IRE) 0,0003 lux@F1.0 (ČIERNOBIELO, 30 IRE) 0 lux (zapnutý iluminátor) |
| Technológia | Umelá inteligencia, ochrana perimetra, inteligentné duálne iluminátory, siréna a svetelné aktívne odstrašovanie, AI SSA, SMD 4.0 | Nočný režim | V nočnom režime kamera používa neviditeľné infračervené osvetlenie, ktoré neruší okolie, a zobrazuje čiernobiely obraz, pri inteligentnej detekcii osoby alebo vozidla kamera aktivuje viditeľné biele svetlo LED a zmení režim obrazu na farebný, aby získala skutočné informácie o narušení obvodu, kameru možno samozrejme nastaviť na normálne režimy, úplne bez osvetlenia, len nočná IR LED alebo len biela LED |
| Svetelnosť | 50 m IR LED a 40 m biela LED |
| Typ objektívu | motor |
| Objektív | 2,7-13,5 mm | Zorný uhol (horizontálny) | 113°-36° |
| Rozlíšenie | 5 Mpix |
| Počet pixelov | 2880 x 1620 px |
| Frekvencia snímania | 20 sn/s pri 5 Mpix |
| Typ kompresie dát | H.265 AI | Typ kompresie údajov | H.264 AI | Typ kompresie údajov | H.265+ | Typ kompresie údajov | H.265 | Typ kompresie dát | H.264+ | Typ kompresie dát | H.264 | Typ kompresie údajov | MJPEG | Nastavenia | Softvér SmartPSS/Lite, aplikácie DSS Express, DSS Pro, DMSS a IMOU Life, Webové prehliadače | WDR | 120 dB | Inteligentná analýza videa | AI umelá inteligencia, pravidlá IVS, ochrana perimetra s klasifikáciou osôb a objektov vozidiel SMD 4.0, AI SSA na dynamické prispôsobenie obrazu svetelným podmienkam prostredia, Quick Pick a Smart Search |
| Nastaviteľné funkcie | AI, IVS, SMD, BLC, HLC, WDR, AI SSA, AWB, AGC, DNR, ROI, EIS, Defog, Rotácia obrazu, Zrkadlo, Maskovanie súkromia, Detekcia pohybu |
| Audio I/O | Integrovaný duálny mikrofón a zvuková siréna s prednastaveným a vlastným prehrávaním hlásení, obojsmerná audio komunikácia |
| Alarmový I/O | 1 kanál v: 5 mA 3V-5VDC / 1 kanálový výstup: 300 mA 12 VDC |
| Karta SD | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájanie | PoE alebo 12 VDC/základné: 4 W (12 VDC); 5 W (PoE) Max (ťahanie prúdu+výstražné svetlo+reproduktor+teplé svetlo zapnuté): 8,5 W (DC12 V) 10,6 W (POE) | PoE Type | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE | Materiál | kov | Farba | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















