IPC-HDW3849H-AS-PV-S4 - 2,8 mm - 8Mpix Smart Dual prísvit, 30m, AI, SMD4.0, dual MIC, poplach, aktívne zastrašovanie, obojsmerné audio
Vonkajšia IP kamera radu WizSense s technológiou duálneho prísvitu, umelou inteligenciou SMD 4.0, aktívnym zastrašovaním a integrovaným duálnym mikrofónom a reproduktorom pre obojsmernú audio komunikáciu. V nočnom režime používa...
Kód produktu: 2212-042 EAN: 6923172580160 Výrobca: DAHUA
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | IP kamera |
| Prevedenie | Dome ball |
| Rad | WizSense |
| Snímací prvok | 1/2.8”8Megapixel progressive CMOS |
| Svetelná citlivosť | 0.004 lux@F1.0 (Color, 30 IRE) 0.0004 lux@F1.0 (B/W, 30 IRE) 0 lux (illuminator on) |
| Technológia | Artifical Inteligencia, Perimeter protection, Smart Dual Illuminators, Siren and Light Active Deterrence, AI SSA, SMD 4.0 |
| Nočný režim | v nočnom režime používa kamera neviditeľný IR prísvit, ktorý neruší okolie a zobrazuje čiernobiely obraz, pri inteligentnej detekcii osoby alebo vozidla kamera aktivuje viditeľné biele LED svetlo a zmení režim obrazu na farebný pre získanie reálnych informácií o narušení perimetra |
| Prísvit | 30 m IR LED a 30 m biele LED |
| Typ objektívu | fixný |
| Objektív | 2,8 mm |
| Uhol záberu (horizontálny) | 106° |
| Rozlíšenie | 8 Mpix |
| Počet obrazových bodov | 3840 x 2160 px |
| Rýchlosť snímkovania | 25 sn/s pri 8 Mpix |
| Typ kompresie dát | H.265 AI |
| Typ kompresie dát | H.264 AI |
| Typ kompresie dát | H.265+ |
| Typ kompresie dát | H.265 |
| Typ kompresie dát | H.264+ |
| Typ kompresie dát | H.264 |
| Typ kompresie dát | MJPEG |
| Nastavenia | softvér Smart PSS, DSS Express, DSS Pro, aplikácie DMSS a IMOU Life, webové prehliadače |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentná videoanalýza | AI umelá inteligencia, IVS pravidlá, ochrana perimetra s klasifikáciou objektov osoba vozidlo SMD 4.0 |
| Nastaviteľné funkcie | AI, IVS, SMD 4.0, AI SSA, ROI, WDR, Defog, 3D DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, detekcia pohybu, atď. |
| Audio I/O | integrovaný duálny mikrofón a audio siréna s možnosťou prehrávania prednastaveného aj vlastného oznámenia, obojsmerná audio komunikácia |
| Alarm I/O | 1 kanál in: 5 mA 3V – 5VDC / 1 kanál out: 300 mA 12 VDC |
| SD karta | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájanie | PoE alebo 12 VDC/5.2 W (12 VDC); 5.5 W (PoE) Max. (pulling stream+warning light+speaker+warm light on): 9.2W (DC12 V) 10.2 W (POE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | kov |
| Farba | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















