IPC-HDW5241TM-ASE-S3 - 2,8 mm - 2Mpix, 50 m, SMD3.0, detekcia WizMind Series S, alarmové vstupy/výstupy, MIC, ePoE
Dome ball IP WizMind Series S, ochrana perimetra IVS, inteligentná detekcia objektov, detekcia ľudí/vozidiel SMD, AcuPick - automatické vyhľadávanie pohybujúcich sa objektov. AI SSA dynamické porovnávanie obrazu, detekcia tváre,...
Kód produktu: 2403-036 EAN: 6923172583437 Výrobca: DAHUA
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | Kamera IP | Konštrukcia | Kulová kupola |
| Riadok | WizMind Series S | Snímací prvok | 1/2.8" CMOS |
| Citlivosť na svetlo | 0,0007 lux@F1.6 (farba,30 IRE) 0,0004 lux@F1.6 (ČIERNOBIELO, 30 IRE) 0 lux (zapnutý iluminátor) |
| Technológia | IVS (ochrana perimetra); Inteligentná detekcia objektov; SMD; AcuPick; AI SSA; Detekcia tvárí; Počítanie osôb; Teplotná mapa; Metadáta videa; Inteligentné vyhľadávanie; Inteligentná detekcia zvuku |
| Inteligentná analýza videa | IVS (ochrana perimetra); Inteligentná detekcia objektov; SMD (detekcia ľudí a vozidiel); AcuPick (automatické vyhľadávanie pohybujúcich sa objektov jedným kliknutím); AI SSA (dynamické prispôsobenie obrazu svetelným podmienkam prostredia); Detekcia tvárí; Počítanie osôb; tepelná mapa; metadáta videa; inteligentné vyhľadávanie; inteligentná detekcia zvuku |
| Nočný režim | reálny režim DEN/NOC - ICR (mechanický IR filter) |
| Svetelnosť | 50 m (IR 850 nm) |
| Typ objektívu | pevný |
| Objektív | 2,8 mm |
| Uhol záberu (horizontálny) | 106° |
| Rozlíšenie | 2 Mpix |
| Počet pixelov | 1920 × 1080 px |
| Snímková frekvencia | Hlavný tok: 1080p@1-25/30 fps) Vedľajší prúd: D1@(1-25/30 fps) Tretí prúd: 1080p@(1-25/30 fps) Štvrtý prúd: 720p@(1-25/30 fps) |
| Typ kompresie dát | H.265 AI | Typ kompresie dát | H.264 AI | Typ kompresie dát | H.265+ | Typ kompresie dát | H.265 | Typ kompresie dát | H.264+ | Typ kompresie dát | H.264 | Typ kompresie údajov | MJPEG |
| Nastavenia | Mobilná aplikácia DSS, SmartPSS Lite a softvér DSS, DoLynk Care management |
| WDR | 120 dB |
| Audio I/O | integrovaný mikrofón | Alarm I/O | 1 kanál v: mokrý kontakt, 5 mA 3V-5 VDC/1 kanál výstup: mokrý kontakt, 300 mA 12V DC |
| SD karta | FTP; SFTP; Micro SD karta (podpora max. 512 GB); NAS |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Enhancement Base-T) |
| Napájanie | 12 VDC/PoE (802.3af)/ePoE Základné: 4,3 W (12 VDC); 5,5 W (PoE) Maximálne (H.265+ WDR+ Intelligence on+IR on): 8,2 W (12 VDC); 9,7 W (PoE) |
| Materiál | Vnútorné časti systému: Kov Kryt: Kov Ozdobný krúžok: plast Montážna doska pre rýchlu inštaláciu: Kov | Farba | Biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















