IPC-HFW2449S-S-IL - 2,8 mm - 4Mpix Smart Dual prísvit, 30m, AI, MIC
Vonkajšia bullet IP kamera radu WizSense s technológiou duálneho prísvitu, integrovaným mikrofónom, umelou inteligenciou a vysokou citlivosťou snímača. V nočnom režime používa kamera neviditeľný IR prísvit, ktorý neruší okolie a...
Kód produktu: 2207-090 EAN: 6923172537744 Výrobca: DAHUA
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | IP kamera |
| Prevedenie | Bullet |
| Rad | WizSense |
| Snímací prvok | 1/2.9” 4Megapixel progressive CMOS |
| Svetelná citlivosť | 0.008 lux@F1.6 (Color, 30 IRE) 0.0008 lux@F1.6 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Technológia | Smart Dual Illumination, Artifical Inteligencia, Perimeter protection, SMD Plus |
| Nočný režim | v nočnom režime používa kamera neviditeľný IR prísvit, ktorý neruší okolie a zobrazuje čiernobiely obraz, pri inteligentnej detekcii osoby alebo vozidla kamera aktivuje viditeľné biele LED svetlo a zmení režim obrazu na farebný pre získanie reálnych informácií o narušení perimetra |
| Prísvit | 30 m IR LED a 15 m biele LED |
| Typ objektívu | fixný |
| Objektív | 2,8 mm |
| Uhol záberu (horizontálny) | 95° |
| Rozlíšenie | 4 Mpix |
| Počet obrazových bodov | 2688 x 1520 px |
| Rýchlosť snímkovania | 20 sn/s pri 4 Mpix |
| Typ kompresie dát | H.265+ |
| Typ kompresie dát | H.265 |
| Typ kompresie dát | H.264+ |
| Typ kompresie dát | H.264 |
| Typ kompresie dát | MJPEG |
| Nastavenia | softvér Smart PSS, DSS Express, DSS Pro, aplikácie DMSS a IMOU Life, webové prehliadače |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentná videoanalýza | AI umelá inteligencia + IVS pravidlá - ochrana perimetra a detekcia pohybu SMD Plus s klasifikáciou objektov |
| Nastaviteľné funkcie | AI, IVS, WDR, DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, detekcia pohybu, atď. |
| Audio I/O | integrovaný mikrofón |
| SD karta | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájanie | PoE alebo 12 VDC/Basic: 2.1 W (12 VDC); 2.5 W (PoE), Max. (H.265 + inteligencia + WDR + warm light): 4.4 W (12 VDC); 5.2 W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | kov |
| Farba | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















