IPC-HFW3441T-AS-P - 2,1 mm - 4Mpix širokouhlý, 180 °, 20m, WDR, AI, MIC, ePTZ
Vonkajšia kompaktná IP kamera radu WizSense, širokouhlý fixný objektív 180 °, ePTZ funkcie, integrovaný mikrofón, Smart IR prísvit 20 m. Tento rad ponúka štandardnú detekciu pohybu, AI umelú inteligenciu a IVS pravidlá: ochrana...
Kód produktu: 2210-012 EAN: 6923172540041 Výrobca: DAHUA
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | IP kamera |
| Prevedenie | Bullet |
| Rad | WizSense |
| Snímací prvok | 1/2.7" 4Megapixel progressive CMOS |
| Svetelná citlivosť | 0.01 lux@F2.0 (Color,30 IRE) 0.001 lux@F2.0 (B/W,30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Technológia | Artifical Inteligencia, Perimeter protection, SMD 3.0, ePTZ |
| Nočný režim | skutočný režim DEŇ/NOC - ICR (IR cut filter) |
| Prísvit | 20 m |
| Typ objektívu | fixný |
| Objektív | 2,1 mm |
| Uhol záberu (horizontálny) | 180° |
| Rozlíšenie | 4 Mpix |
| Počet obrazových bodov | 2880 x 1620 px |
| Rýchlosť snímkovania | 20 sn/s pri 4 Mpix |
| Typ kompresie dát | H.265+ |
| Typ kompresie dát | H.265 |
| Typ kompresie dát | H.264+ |
| Typ kompresie dát | H.264 |
| Typ kompresie dát | MJPEG |
| Nastavenia | softvér Smart PSS, DSS Express, DSS Pro, aplikácie DMSS a IMOU Life, webové prehliadače |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentná videoanalýza | AI umelá inteligencia + IVS pravidlá - ochrana perimetra a detekcia pohybu SMD 3.0 s klasifikáciou objektov |
| Nastaviteľné funkcie | AI, IVS, WDR, DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, detekcia pohybu, atď. |
| Audio I/O | integrovaný mikrofón |
| Alarm I/O | 1 kanál in: 5 mA 3V-5VDC / 1 kanál out: 1000 mA 30 VDC/500 mA 50 VDC |
| SD karta | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájanie | PoE alebo 12 VDC/Basic: 3.1 W (DC 12 V); 5.3 W (PoE) Max. (H.265+main stream/IR intenzita+IR on): 4 W (DC 12V); 6.5 W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | kov |
| Farba | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















