IPC-HFW3549T1-ZAS-PV - 2,7 - 13,5 mm - 5Mpix, duálny IR 50m, 40m biela LED, SMD4.0, duálny MIC, zastrašovanie, QuickPick
Vonkajší IP Series WizSense dvojitý iluminátor, AI SMD 4.0, aktívny odstrašovač, mikrofón. Nočný režim využíva infračervený iluminátor na zobrazenie čiernobieleho obrazu, pri zistení osoby/vozidla aktivuje biele svetlo LED a pri...
Kód produktu: 2401-096 EAN: 6923172535450 Výrobca: DAHUA
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | Kamera IP | Počet prvkov | Bullet |
| Linka | Séria WizSense | Snímací prvok | 1/2.7" 5Megapixelový snímač CMOS s progresívnym skenovaním | Citlivosť na svetlo | 0,003 lux@F1.0 (farebne, 30 IRE) 0,0003 lux@F1.0 (ČIERNOBIELO, 30 IRE) 0 lux (zapnutý iluminátor) |
| Technológia | Umelá inteligencia, ochrana perimetra, aktívne odstrašovanie, SMD 4.0, Smart Dual Light, Quick Pick | Nočný režim | V nočnom režime kamera používa neviditeľné infračervené osvetlenie, ktoré neruší okolie a zobrazuje čiernobiely obraz, pri inteligentnom rozpoznaní osoby alebo vozidla kamera aktivuje viditeľné biele svetlo LED a zmení režim obrazu na farebný, aby získala skutočné informácie o narušení obvodu, kameru možno samozrejme nastaviť na normálne režimy, úplne bez osvetlenia, len nočná IR LED alebo len biela LED |
| Svetelnosť | 50 m IR LED a 40 m biela LED |
| Typ objektívu | motor |
| Objektív | 2,7-13,5 mm | Zorný uhol (horizontálny) | 113°-36° |
| Rozlíšenie | 5 Mpix |
| Počet pixelov | 2960 x 1668 px |
| Frekvencia snímania | 20 sn/s pri 5 Mpix |
| Typ kompresie dát | H.265 AI | Typ kompresie údajov | H.264 AI | Typ kompresie údajov | H.265+ | Typ kompresie dát | H.265 | Typ kompresie dát | H.264+ | Typ kompresie dát | H.264 | Typ kompresie dát | MJPEG | Nastavenia | Softvér SmartPSS/Lite, DSS Express, DSS Pro, aplikácie DMSS a IMOU Life, webové prehliadače | WDR | 120 dB | Inteligentná analýza videa | Chytrá detekcia pohybu SMD4.0 a ochrana perimetra s kategorizáciou ľudí a objektov vozidiel, funkcia Quick Pick, inteligentné vyhľadávanie |
| Nastaviteľné funkcie | AI SSA, BLC, HLC, WDR, AWB, AGC, DNR, ROI, EIS, inteligentné osvetlenie, rozostrenie, otočenie obrazu, Zrkadlo, Maskovanie súkromia |
| Audio I/O | Integrovaný duálny mikrofón a reproduktor s prednastaveným a vlastným prehrávaním hlásení, obojsmerná komunikácia |
| Alarmový I/O | 1 kanál v: 5 mA 3V-5VDC / 1 kanálový výstup: 300 mA 12 VDC |
| Karta SD | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mb/s) |
| Napájanie | PoE alebo 12 V DC/základné: 3,3 W (12 V DC); 4,4 W (PoE) Max. výkon (H.265+hlavný prúd/intenzita infračerveného žiarenia+teplé svetlo zapnuté): 7,4 W (12 VDC); 8,7 W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | kov a plast |
| Farba | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















