IPC-HFW3849T1-AS-PV-S4 - 3,6 mm - 8Mpix, 30 m IR a 30 m biela LED, séria WizSense 3, mikrofón a reproduktor, aktívne odradenie
Séria Bullet IP WizSense 3, inteligentné duálne osvetlenie, ochrana perimetra IVS, detekcia ľudí/vozidiel SMD 4.0, inteligentné vyhľadávanie. Rýchle vyhľadávanie pohybujúcich sa objektov QuickPick. AI SSA dynamické porovnávanie obrazu,...
Kód produktu: 2406-089 EAN: 8595584663014 Výrobca: DAHUA
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | Kamera IP | Výroba | Bullet |
| Rada | WizSense 3 Series | Snímací prvok | 1/2.8" CMOS | Citlivosť na svetlo | 0,004 lux@F1.0 (farba, 30 IRE). 0,0004 lux@F1.0 (ČIERNOBIELO, 30 IRE) 0 luxov (zapnutý iluminátor) |
| Technológia | IVS (ochrana perimetra); SMD 4.0; inteligentné vyhľadávanie; Quick Pick; AI SSA |
| Inteligentná analýza videa | IVS (ochrana perimetra); SMD (detekcia ľudí a vozidiel) 4.0; Inteligentné vyhľadávanie; Quick Pick (funkcia rýchleho vyhľadávania pohybujúceho sa objektu vo vyznačenej oblasti); AI SSA (dynamické prispôsobenie obrazu svetelným podmienkam prostredia) |
| Nočný režim | V nočnom režime kamera používa neviditeľný infračervený prísvit, ktorý neruší okolie a zobrazuje čiernobiely obraz, keď sa inteligentne zistí osoba alebo vozidlo, kamera aktivuje viditeľné biele svetlo LED a zmení režim obrazu na farebný, aby sa získali skutočné informácie o narušení obvodu, kameru možno samozrejme nastaviť aj na normálne režimy, žiadne osvetlenie, len nočné IR LED alebo len biele LED | Svetelnosť | 30 m (IR 850 nm) 30 m (biele svetlo) |
| Typ objektívu | pevný |
| Objektív | 3,6 mm |
| Uhol záberu (horizontálne) | 85° |
| Rozlíšenie | 8 Mpix |
| Počet pixelov | 3840 × 2160 px |
| Snímková frekvencia | Hlavný tok: 3840 × 2160@(1 fps-30 fps) Vedľajší prúd: 704 × 576@(1 fps-25 fps)/704 × 480@(1 fps-30 fps) Tretí prúd:1920 × 1080@(1 fps-30 fps) |
| Typ kompresie údajov | H.265 AI |
| Typ kompresie údajov | H.264 AI | Typ kompresie údajov | H.265+ |
| Typ kompresie dát | H.265 | Typ kompresie dát | H.264+ | Typ kompresie dát | H.264 | Typ kompresie údajov | MJPEG |
| Nastavenia | Mobilná aplikácia DSS, SmartPSS Lite a softvér DSS, DoLynk Care management |
| WDR | 120 dB |
| Audio I/O | integrovaný duálny mikrofón a reproduktor (možnosť obojsmernej audio komunikácie) |
| Alarmový I/O | 1 kanál v: 5 mA 3V-5 VDC/1 kanál výstupu: 300 mA 12 VDC |
| Karta SD | FTP; SFTP; karta Micro SD (podpora max. 256 G); NAS |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Napájanie | 12V DC/PoE (802.3af) Základné: 4,5 W (12 V DC); 5,5 W (PoE) Maximálne (ťahanie prúdu+výstražné svetlo+reproduktor+svietenie teplého svetla): 7,6 W (12 VDC); 9,1 W (PoE) |
| Materiál | kov a plast | Farba | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















