IPC-HFW3849T1-ZAS-PV-S5 - 2,7 - 13,5 mm - 8Mpix, 50m IR a 40m biela LED, séria WizSense, alarmové I/O, aktívne odstrašovanie
Séria Bullet IP kamier WizSense, inteligentné duálne osvetlenie, ochrana perimetra IVS. SMD 4.0 detekcia človeka/vozidla, automatické vyhľadávanie pohybujúcich sa objektov AcuPick. AI SSA dynamické porovnávanie obrazu, inteligentné...
Kód produktu: 2406-067 EAN: 6923172502766 Výrobca: DAHUA
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | Kamera IP | Výroba | Bullet | Rada | WizSense Series | Snímací prvok | 1/2.8" CMOS | Citlivosť na svetlo | 0,004 lux@F1.0 (farba, 30 IRE). 0,0004 lux@F1.0 (ČIERNOBIELO, 30 IRE) 0 lux (zapnutý iluminátor) |
| Technológia | IVS (ochrana perimetra); SMD 4.0; AcuPick; AI SSA; inteligentné vyhľadávanie |
| Inteligentná analýza videa | IVS (ochrana perimetra); SMD 4.0 (detekcia ľudí a vozidiel); AcuPick (automatické vyhľadávanie pohybujúcich sa objektov jedným kliknutím); AI SSA (dynamické prispôsobenie obrazu svetelným podmienkam prostredia); Inteligentné vyhľadávanie |
| Nočný režim | V nočnom režime kamera používa neviditeľný infračervený prísvit, ktorý neruší okolie a zobrazuje čiernobiely obraz, keď sa inteligentne zistí osoba alebo vozidlo, kamera aktivuje viditeľné biele LED svetlo a zmení režim obrazu na farebný, aby sa získali skutočné informácie o narušení obvodu, kameru možno samozrejme nastaviť aj na normálne režimy, žiadne osvetlenie, len nočné IR LED alebo len biele LED | Svetelnosť | 50 m (IR 850 nm) 40 m (biele svetlo) |
| Typ objektívu | motorizovaný |
| Objektív | 2,7 mm-13.5 mm |
| Uhol záberu (horizontálne) | 108°-34° |
| Rozlíšenie | 8 Mpix |
| Počet pixelov | 3840 × 2160 px |
| Snímková frekvencia | Hlavný prúd. Vedľajší prúd: 704 × 576@(1 fps-25 fps)/704 × 480@(1 fps-30 fps) Tretí prúd: 1920 × 1080@(1 fps-25/30 fps |
| Typ kompresie údajov | H.265 AI | Typ kompresie údajov | H.264 AI |
| Typ kompresie údajov | H.265+ |
| Typ kompresie údajov | H.265 |
| Typ kompresie údajov | H.264+ | Typ kompresie údajov | H.264 | Typ kompresie údajov | MJPEG |
| Nastavenia | Mobilná aplikácia DSS, SmartPSS Lite a softvér DSS, DoLynk Care management |
| Otáčanie kamery | 0°-360° |
| Naklonenie kamery | 0°-90° | Naklonenie kamery (Naklápanie) | 0°-360° |
| WDR | 120 dB |
| Audio I/O | integrovaný duálny mikrofón a reproduktor (možnosť obojsmernej audio komunikácie) |
| Alarmový I/O | 1 kanál v: mokrý kontakt, 5 mA 3-5 VDC/1 kanál výstupu: mokrý kontakt, 300 mA 12 VDC |
| Karta SD | FTP; SFTP; karta Micro SD (podpora max. 512 GB); NAS |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Napájanie | 12 VDC/PoE (802.3af); Základné: 4,5 W (12 VDC); 5,8 W (PoE) Maximálne (H.265+WDR+teplé svetlo+siréna a aktívne odradenie svetlom + zapnutá inteligencia): 8,9 W (12 VDC); 10,3 W (PoE) |
| Materiál | kov a plast |
| Farba | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















