IPC-HFW5541E-ASE-S3 - 3,6 mm - 5Mpix Starlight, 50m, AI, FD, PC, SMD3.0, SSA, MIC, audio a alarm I/O, ePoE
Vonkajšia IP kamera radu WizMind S s vysoko citlivým snímačom Starlight a umelou inteligenciou SMD 3.0 na ochranu perimetra detekciou osôb a vozidiel. 5 Mpix rozlíšenie, integrovaný mikrofón, smart IR prísvit 50 m, fixný objektív 3,6 mm...
Kód produktu: 2306-163 EAN: 6923172585189 Výrobca: DAHUA
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | IP kamera |
| Prevedenie | Bullet |
| Rad | WizMind Series S |
| Snímací prvok | 1/2.7” 5Megapixel progressive scan CMOS |
| Svetelná citlivosť | 0.0009 lux@F1.6 (Color, 30 IRE) 0.0005 lux@F1.6 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Technológia | Artifical Inteligencia, Perimeter protection, SMD3.0, Smart abandoned object; smart missing object, AI SSA, Face detection, People Counting, Video Metadata, Heat Map, Smart Sound Detection |
| Nočný režim | skutočný režim DEŇ/NOC - ICR (mechanický filter infračerveného svetla) |
| Prísvit | 50 m |
| Typ objektívu | fixný |
| Objektív | 3,6 mm |
| Uhol záberu (horizontálny) | 92° |
| Rozlíšenie | 5 Mpix |
| Počet obrazových bodov | 2960 x 1668 px |
| Rýchlosť snímkovania | 25 sn/s pri 5 Mpix |
| Typ kompresie dát | H.265 AI |
| Typ kompresie dát | H.264 AI |
| Typ kompresie dát | H.265+ |
| Typ kompresie dát | H.265 |
| Typ kompresie dát | H.264+ |
| Typ kompresie dát | H.264 |
| Typ kompresie dát | MJPEG |
| Nastavenia | softvér SmartPSS/Lite, DSS Express, DSS Pro, aplikácie DMSS a IMOU Life, webové prehliadače |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentná videoanalýza | AI umelá inteligencia, IVS pravidlá, ochrana perimetra s klasifikáciou objektov osoba vozidlo SMD 3.0, detekcia tvárí, pridaný a zmiznutý objekt, počítanie osôb, metadáta, heat mapy, detekcia zvuku |
| Nastaviteľné funkcie | AI, SMD, IVS, AI SSA, FD, WDR, DNR, EIS, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, defog, detekcia pohybu, atď. |
| Audio I/O | integrovaný mikrofón |
| Alarm I/O | 1 kanálov v: wet contact, 5 mA 3V-5 VDC / 1 kanál out: wet contact, 300 mA 12V DC |
| SD karta | Micro SD (max.512 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájanie | PoE/ePoE alebo 12 VDC/Basic: 4 W (12 VDC); 5.8 W (PoE) Max. (H.265 + WDR + Intelligence on + IR on): 6.2 W (12 VDC); 8.3 W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | kov |
| Farba | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















