IPC-HFW5541E-ZHE-S3 - 2,7-13,5 mm - 5Mpix, 60 m, detekcia WizMind Series S, MIC, ePoE, alarmové I/O, antivandal, vyhrievanie
Séria Bullet IP WizMind S, ochrana perimetra IVS, inteligentná detekcia objektov, detekcia človeka/vozidla SMD, automatické vyhľadávanie pohybujúcich sa objektov AcuPick. AI SSA dynamické porovnávanie obrazu, detekcia tváre, počítanie...
Kód produktu: 2403-048 EAN: 6923172587763 Výrobca: DAHUA
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | Kamera IP | Výroba | Bullet |
| Linka | WizMind Series S | Senzor | 1/2.7" CMOS | Citlivosť na svetlo | 0,0009 lux@F1.5(farebné, 30 IRE). 0,0005 lux@F1.5(ČIERNOBIELO, 30 IRE) 0 lux (zapnutý iluminátor) | Technológie | IVS (ochrana perimetra); inteligentná detekcia objektov; SMD; AcuPick; AI SSA; detekcia tvárí; počítanie ľudí; tepelná mapa; metaúdaje videa; inteligentné vyhľadávanie; Inteligentná detekcia zvuku |
| Inteligentná analýza videa | IVS (ochrana perimetra); Inteligentná detekcia objektov; SMD (detekcia ľudí a vozidiel); AcuPick (automatické vyhľadávanie pohybujúcich sa objektov jedným kliknutím); AI SSA (dynamické prispôsobenie obrazu svetelným podmienkam prostredia); detekcia tváre; počítanie osôb; tepelná mapa; metadáta videa; inteligentné vyhľadávanie; inteligentná detekcia zvuku |
| Nočný režim | reálny režim DEN/NOC - ICR (mechanický IR filter) |
| Svetelnosť | 60 m (IR 850 nm) |
| Typ objektívu | motorový |
| Objektív | 2.7-13,5 mm |
| Uhol záberu (horizontálny) | 114°-32° |
| Rozlíšenie | 5 Mpix |
| Počet pixelov | 2960 × 1668 px |
| Snímková frekvencia | Hlavný prúd. Vedľajší prúd: D1@(1-25/30 fps) Tretí prúd: 1080p@(1-25/30 fps) Štvrtý prúd: 720p@(1-25/30 fps) |
| Typ kompresie údajov | H.265 AI | Typ kompresie údajov | H.264 AI | Typ kompresie údajov | H.265+ | Typ kompresie dát | H.265 | Typ kompresie dát | H.264+ | Typ kompresie dát | H.264 | Typ kompresie údajov | MJPEG |
| Nastavenia | Mobilná aplikácia DSS, SmartPSS Lite a softvér DSS, DoLynk Care management |
| WDR | 120 dB |
| Audio I/O | integrovaný mikrofón | Alarm I/O | 2 kanály v: 1 kanál výstupu: mokrý kontakt, 5 mA 3V-5V DC/1 kanál výstupu: mokrý kontakt, 300 mA 12V DC |
| Karta SD | FTP; SFTP; karta Micro SD (podpora max. 512 GB); NAS |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Enhancement Base-T) |
| Napájanie | 12 VDC/PoE (802.3af)/ePoE Základné: 3,6 W (12 VDC); 4,7 W (PoE) Maximálne (H.265+ WDR+ Intelligence on+IR on): 10,4 W (12 VDC); 13,0 W (PoE) Vykurovanie: 3,3 W (12 VDC); 4,2 W (PoE) |
| Materiál | kov |
| Antivandal | IK10 | Farba | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















