IPC-UDBW3458R-ZAS - 2,7-13,5 mm - 4Mpix Starlight, IR 40m, MIC, SMD Plus, antivandal
Vonkajšia antivandal kamera série WizSense. Integrovaný mikrofón. 4 Mpix, inteligentné infračervené osvetlenie 40 m, objektív 2,7-13,5 mm (uhol 104°-29°). Slot na kartu Micro SD, zvukový a alarmový vstup/výstup. Napájanie PoE alebo 12...
Kód produktu: 2404-035 EAN: 6939554942594 Výrobca: DAHUA
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | Kamera IP | Výroba | Komora | Rada | WizSense Series |
| Snímací prvok | 1/2.9" 4Megapixelový progresívny snímač CMOS |
| Citlivosť na svetlo | 0,006 lux@F1.5 (farba, 30 IRE). 0,0006 lux@F1.5 (ČIERNOBIELO, 30 IRE) 0 lux (zapnutý iluminátor) |
| Technológia | Umelá inteligencia, ochrana perimetra, SMD Plus |
| Nočný režim | reálny režim DEN/NOC - ICR (mechanický infračervený svetelný filter) |
| Vysvetlenie | 40 m |
| Typ objektívu | motor |
| Objektív | 2,7-13,5 mm | Zorný uhol (horizontálny) | 104°-29° |
| Rozlíšenie | 4 Mpix |
| Počet pixelov | 2688 x 1520 px |
| Frekvencia snímania | 20 sn/s pri 4 Mpix |
| Typ kompresie dát | H.265+ |
| Typ kompresie údajov | H.265 | Typ kompresie údajov | H.264+ | Typ kompresie údajov | H.264 | Typ kompresie údajov | MJPEG | Nastavenia | Softvér SmartPSS Lite, DSS Express, DSS Pro, DMSS a IMOU Life, Webové prehliadače |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentná analýza videa | Chytrá detekcia pohybu SMD Plus a ochrana perimetra s kategorizáciou ľudí a objektov vozidiel |
| Nastaviteľné funkcie | BLC, HLC, WDR, AWB, AGC, DNR, ROI, inteligentné osvetlenie, otáčanie obrazu, zrkadlo, maskovanie súkromia |
| Audio I/O | Integrovaný mikrofón, 1/1 | Alarmový I/O | 1 kanál v: Vlhký kontakt, 5 mA 3V-5 VDC / 1 kanál výstupu: vlhký kontakt, 300 mA 12V DC | Karta SD | Micro SD (max.256 Napájanie | Napájanie | PoEthernet | 1 x RJ45 (10/100 Mb/s) |
| Napájanie | PoE alebo 12 V DC/základné: 2,3 W (12 V DC); 3,2 W (PoE) Max. (H.265+inteligencia zapnutá +WDR +IR zapnutá): 6,5 W (12 VDC); 7,7 W (PoE) |
| PoE Type | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | kov |
| Antivandal | IK10 |
| Farba | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















