IPC-UDW3459TM-S-IL - 2,8 mm - 4Mpix Smart Duálne osvetlenie, 30 m IR a 30 m biela LED, MIC, SMD Plus
Vonkajšia kamera série WizSense s technológiou dvojitého osvetlenia pre farebný obraz s detekciou ľudí/vozidiel SMD Plus. Integrovaný mikrofón. Inteligentná detekcia pohybu SMD Plus, ochrana perimetra s kategorizáciou objektov...
Kód produktu: 2404-033 EAN: 6939554942570 Výrobca: DAHUA
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | Kamera IP | Výroba | Kúpeľná guľa | Rada | WizSense Series |
| Snímací prvok | 1/2.9" 4Megapixelový progresívny snímač CMOS |
| Citlivosť na svetlo | 0,006 lux@F1.6 (farebné, 30 IRE). 0,0006 lux@F1.6 (ČIERNOBIELO, 30 IRE) 0 lux (zapnutý iluminátor) | Technológia | Chytré duálne osvetlenie, umelá inteligencia, ochrana obvodu, SMD Plus |
| Nočný režim | V nočnom režime kamera používa neviditeľný infračervený iluminátor, ktorý neruší okolie a zobrazuje čiernobiely obraz, keď sa inteligentne zistí osoba alebo vozidlo, kamera aktivuje viditeľné biele svetlo LED a zmení režim obrazu na farebný, aby sa získali skutočné informácie o narušení obvodu, kameru možno samozrejme nastaviť aj na normálne režimy, úplne bez osvetlenia, len nočný IR LED alebo len biely LED |
| Osvetlenie | 30 m IR LED a 30 m biely LED |
| Typ objektívu | pevný |
| Objektív | 2,8 mm | Uhol záberu (horizontálne) | 95° | Rozlíšenie | 4 Mpix | Počet snímok pixelov | 2688 x 1520 px |
| Rýchlosť snímania | 20 sn/s pri 4 Mpix |
| Typ kompresie údajov | H.265+ |
| Typ kompresie údajov | H.265 | Typ kompresie údajov | H.264+ | Typ kompresie údajov | H.264 | Typ kompresie údajov | MJPEG | Nastavenia | Softvér SmartPSS Lite, DSS Express, DSS Pro, DMSS a IMOU Life, Webové prehliadače |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentná analýza videa | Chytrá detekcia pohybu SMD Plus a ochrana perimetra s kategorizáciou ľudí a objektov vozidiel |
| Nastaviteľné funkcie | BLC, HLC, WDR, AWB, AGC, DNR, ROI, inteligentné osvetlenie, otáčanie obrazu, zrkadlo, maskovanie súkromia |
| Audio vstup/výstup | Integrovaný mikrofón |
| Karta SD | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mb/s) |
| Napájanie | PoE alebo 12 V DC/základné: 2,1 W (12 V DC); 2,5 W (PoE) Max (H.265 + zapnutá inteligencia + WDR + teplé svetlo): 4,4 W (12 VDC); 5,2 W (PoE) |
| PoE Type | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | kov a plast |
| Farba | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















