IPC-UFW3259S-S-IL - 2,8 mm - 2Mpix Smart Duálne osvetlenie, 30 m IR a 30 m biela LED, MIC, SMD Plus
Vonkajšia kamera série WizSense s technológiou dvojitého osvetlenia pre farebný obraz s detekciou ľudí/vozidiel SMD+. Integrovaný mikrofón. 2 Mpix, inteligentné IR osvetlenie 30 m, objektív 2,8 mm (uhol 107°). Slot na kartu Micro SD....
Kód produktu: 2404-040 EAN: 6939554945175 Výrobca: DAHUA
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | Kamera IP | Produkcia | Bullet | Rada | WizSense Series | Snímací prvok | 1/2.8" 2Megapixelový progresívny snímač CMOS |
| Citlivosť na svetlo | 0,002 Lux@F1.6 (farebný, 30IRE) 0.0002Lux@F1.6 (ČIERNOBIELO, 30IRE) 0 lux (zapnutý iluminátor) | Technológia | Chytré duálne osvetlenie, umelá inteligencia, ochrana obvodu, SMD Plus |
| Nočný režim | V nočnom režime kamera používa neviditeľný infračervený iluminátor, ktorý neruší okolie a zobrazuje čiernobiely obraz, keď sa inteligentne zistí osoba alebo vozidlo, kamera aktivuje viditeľné biele svetlo LED a zmení režim obrazu na farebný, aby sa získali skutočné informácie o narušení obvodu, kameru možno samozrejme nastaviť aj na normálne režimy, úplne bez osvetlenia, len nočný IR LED alebo len biely LED |
| Osvetlenie | 30 m IR LED a 30 m biely LED |
| Typ objektívu | pevný |
| Objektív | 2,8 mm | Uhol záberu (horizontálny) | 107° | Rozlíšenie | 2 Mpix | Počet snímok pixelov | 1920 x 1080 px |
| Rýchlosť snímania | 25 sn/s pri 2 Mpix |
| Typ kompresie údajov | H.265+ |
| Typ kompresie údajov | H.265 | Typ kompresie údajov | H.264+ | Typ kompresie údajov | H.264 | Typ kompresie údajov | MJPEG | Nastavenia | Softvér SmartPSS Lite, DSS Express, DSS Pro, DMSS a IMOU Life, Webové prehliadače |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentná analýza videa | Chytrá detekcia pohybu SMD Plus a ochrana perimetra s kategorizáciou ľudí a objektov vozidiel |
| Nastaviteľné funkcie | BLC, HLC, WDR, AWB, AGC, DNR, ROI, inteligentné osvetlenie, otáčanie obrazu, zrkadlo, maskovanie súkromia |
| Audio vstup/výstup | Integrovaný mikrofón |
| Karta SD | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mb/s) |
| Napájanie | PoE alebo 12 V DC/základné: 1,6 W (12 V DC); 1,9 W (PoE); max. + inteligencia + WDR + teplé svetlo): 3,8 W (12 VDC); 4,4 W (PoE) |
| PoE Typ | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | kov |
| Farba | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















