IPC-UFW4559T1-AS-PV-S5 - 2,8 mm - 5Mpix, 30 m IR a 30 m biela LED, séria WizSense+ 4, mikrofón a reproduktor, aktívne odradenie
Séria bullet IP kamier WizSense+, inteligentné duálne osvetlenie, ochrana perimetra IVS a detekcia ľudí a vozidiel SMD. Inteligentné vyhľadávanie AcuPick (automatické vyhľadávanie pohybujúcich sa objektov), AI SSA s dynamickým...
Kód produktu: 2404-054 EAN: 6939554947384 Výrobca: DAHUA
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | Kamera IP | Výroba | Bullet |
| Rada | WizSense + 4 Series | Snímací prvok | 1/2.7" CMOS |
| Citlivosť na svetlo | 0,003 lux@F1.0 (farba, 30 IRE); 0,0003 lux@F1.0 (ČIERNOBIELO, 30 IRE); 0 lux (zapnutý iluminátor) |
| Technológia | IVS (ochrana perimetra); SMD; inteligentné vyhľadávanie; AcuPick; AI SSA |
| Inteligentná analýza videa | IVS (ochrana perimetra); SMD (detekcia ľudí a vozidiel); inteligentné vyhľadávanie; AcuPick (automatické vyhľadávanie pohybujúcich sa objektov jedným kliknutím); AI SSA (dynamické prispôsobenie obrazu okolitým svetelným podmienkam) |
| Nočný režim | V nočnom režime kamera používa neviditeľný infračervený prísvit, ktorý neruší okolie a zobrazuje čiernobiely obraz, keď sa inteligentne zistí osoba alebo vozidlo, kamera aktivuje viditeľné biele LED svetlo a zmení režim obrazu na farebný, aby sa získali skutočné informácie o narušení obvodu, kameru možno samozrejme nastaviť aj na normálne režimy, žiadne osvetlenie, len nočné IR LED alebo len biele LED | Svetelnosť | 30 m (IR 850 nm) 30 m (biele svetlo) |
| Typ objektívu | pevný |
| Objektív | 2,8 mm |
| Uhol záberu (horizontálny) | 97° |
| Rozlíšenie | 5 Mpix |
| Počet pixelov | 2960 × 1688 px |
| Snímková frekvencia | Hlavný tok: 2880 × 1620/2960 × 1668@(1 fps-20 fps)/2688 × 1520@(1 fps-30 fps) Vedľajší prúd: 704 × 576@(1 fps-25 fps)/704 × 480@(1 fps-30 fps) Tretí prúd: 1920 × 1080@(1 fps-25/30 fps) |
| Typ kompresie údajov | H.265 AI |
| Typ kompresie údajov | H.264 AI |
| Typ kompresie údajov | H.265+ |
| Typ kompresie údajov | H.265 |
| Typ kompresie údajov | H.264+ | Typ kompresie údajov | H.264 | Typ kompresie údajov | MJPEG |
| Nastavenia | Mobilná aplikácia DSS, SmartPSS Lite a softvér DSS, DoLynk Care management |
| WDR | 120 dB |
| Audio I/O | integrovaný duálny mikrofón a reproduktor (možnosť obojsmernej audio komunikácie) |
| Alarmový I/O | 1 kanál v: mokrý kontakt, 5 mA 3-5 VDC/1 kanál výstupu: mokrý kontakt, 300 mA 12 VDC |
| Karta SD | FTP;SFTP; karta Micro SD (podpora max. 512 GB); NAS |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Napájanie | 12 VDC/PoE (802.3af) Základné: 3,7 W (12 VDC); 4,8 W (PoE) Maximálna (H.265+WDR+teplé svetlo+siréna a aktívne odradenie svetlom+spojenie inteligencie): 8,3 W (12 VDC); 8,8 W (PoE) |
| Materiál | kov a plast |
| Farba | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















