JA-102KRY - ústredňa s LTE-LITE / LAN / rádiom
Základný prvok zabezpečovacieho systému JABLOTRON Mercury. Ústredňa pre ochranu rodinných domov, kancelárií a menších firiem má vstavaný komunikátor LAN. Je osadená bezdrôtovým modulom JA-111R a pamäťovou kartou 1 GB pre uchovanie...
Kód produktu: 2309-134 EAN: 8595614128889 Výrobca: JABLOTRON
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | ústredňa zabezpečovacieho systému v kryte |
| Max. počet zón | 31, bezdrôtových alebo zbernicových |
| Max. počet používateľov | 32 |
| Max. počet oblastí (sekcií) | 4 |
| Max. počet PGM výstupov v systéme | 2 |
| Tel. čísla pre SMS správy | 32 |
| Tel. čísla pre hlasové správy | 32 |
| Bezdrôtová nadstavba | áno, súčasťou dodávky |
| Napájanie | 230 V / 50 Hz, max. 0,28 A, trieda ochrany II |
| Záložný akumulátor | 12 V, 2,3 Ah |
| Čas nabíjania | max. 72 hodín |
| Max. prúdový odber z AUX výstupu | 1000 mA |
| Max. prúdový odber z AUX výstupu | 80/53 mA pri výpadku AC |
| Max. počet periférií | 31 |
| Pamäť udalostí | cca 7 miliónov posledných udalostí vrátane dátumu a času |
| Prevedenie krytu | plast |
| Farba krytu | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika


















