JA-107KR (4Y) - ústredňa s LTE / LAN / rádiom
JA-107KR je rozšírenou verziou zabezpečovacieho systém JABLOTRON 100+. Je určená pre veľké obytné priestory, kancelárie a firmy, ponúka flexibilné riešenie ochrany obytných komplexov, administratívnych budov a firiem, ktoré...
Kód produktu: 2105-124 Výrobca: JABLOTRON
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | ústredňa zabezpečovacieho systému v kryte |
| Max. počet periférií | až 120 bezdrôtových a až 230 zbernicových |
| Max. počet používateľov | 600 |
| Max. počet oblastí (sekcií) | 15 |
| Max. počet PGM výstupov v systéme | 128 |
| Počet kalendárov | 64 vzájomne nezávislých |
| Tel. čísla pre SMS správy | 50 |
| Tel. čísla pre hlasové správy | 15 |
| Bezdrôtová nadstavba | áno, súčasťou dodávky |
| Napájanie | 230 V / 50 Hz, max. 0,1 A, trieda ochrany II |
| Záložný akumulátor | 12 V, 18 Ah |
| Čas nabíjania | max. 72 hodín |
| Max. prúdový odber z AUX výstupu | 2000 mA trvalo, 3000 mA po dobu 60 minút |
| Max. prúdový odber z AUX výstupu | 1100/1072 mA pri výpadku AC |
| Pamäť udalostí | cca 7 miliónov posledných udalostí vrátane dátumu a času |
| Prevedenie krytu | plast |
| Farba krytu | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















