JA-110A - zbernicová siréna vnútorná
Zbernicová siréna pre vnútorné prostredie JA-110A je určená k akustickej signalizácii poplachu, ďalej príchodového a odchodového oneskorenia a aktivácie výstupov PG v zabezpečovacom systéme. Typ sirény na BUS zbernici Typ sirény...
Kód produktu: 0101-663 EAN: 8594052537482 Výrobca: JABLOTRON
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ sirény | na BUS zbernici |
| Typ sirény | piezo elektrická, 85 dB/m |
| Adresacia detektora v systéme | jedna pozícia |
| Napájanie | zo zbernice ústredne 12 V (9 ... 15 V) |
| Prúdový odber | 5 - 30 mA |
| Funkcia | Alarm Verification (overovanie poplachov) |
| Funkcia | akustická signalizácia poplachu, príchodového a odchodového oneskorenia |
| Ovládanie PGM výstupov | pomocou tlačidla je možné ovládať PGM v systéme |
| Prevedenie krytu | plast |
| Farba krytu | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















