JA-110N-DIN - zbernicový modul PG 1 - silové na DIN
Modul je určený na montáž na DIN lištu. Poskytuje prepínací kontakt výstupného silového relé. Môže slúžiť napríklad na ovládanie osvetlenia, ventilátora atď. Relé je programovateľným výstupom ústredne. Typ zariadenia...
Kód produktu: 0101-722 EAN: 8594052539196 Výrobca: JABLOTRON
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | zbernicový modul PG 1 - silové na DIN |
| Napájanie | zo zbernice ústredne 12 V (9 …15 V) |
| Prúdová spotreba na voľbu kábla | 45 mA |
| Prúdový odber v pokoji | 5 mA |
| Maximálne zaťaženie výstupu | 384 W - jednosmerný DC |
| Maximálne zaťaženie výstupu | max. 8 A - indukčná, kapacitná záťaž |
| Maximálne zaťaženie výstupu | max. 1000 W - halogénové osvetlenie |
| Maximálne zaťaženie výstupu | 250 V AC / 24V DC |
| Maximálne zaťaženie výstupu | max. 16 A - odporová záťaž |
| Prierez žíl | max. 2 x 1,5 mm2 |
| Prierez žíl | max. 1 x 2,5 mm2 |
| Krytie | IP 20 |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















