JA-110P PET - zbernicový PIR s PET imunitou
Výrobok je zbernicovým komponentom systému JABLOTRON 100+. Slúži na priestorovú detekciu pohybu osôb v interiéri budov. Oproti štandardným PIR detektorom pohybu z radu JABLOTRON 100+ je jeho detekčná charakteristika upravená a disponuje...
Kód produktu: 0109-798 EAN: 8595614122634 Výrobca: JABLOTRON
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ detektora | digitálna na BUS zbernici |
| Adresacia detektora v systéme | jedna pozícia |
| Nastavenie detektora | softvér F-link z PC |
| Napájanie | zo zbernice ústredne 12 V (9 ... 15 V) |
| Prúdový odber | 5 mA |
| Imunita voči zvieratám | áno, max. 25 kg, max. výška 40cm |
| Montážna výška | 2 m nad úrovňou podlahy |
| Dosah | 12 m, 90 ° / 7 m, 90 ° pri PET imunite |
| Poplachový výstup | po BUS zbernici |
| Optická indikácia | LED SMI (Smart memory) |
| Farba krytu | biela |
| Prevedenie krytu | plast |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















