JA-110P - zbernicový PIR detektor
JA-110P je zbernicový detektor pohybu PIR určený na ochranu interiérov prostredníctvom infrapasívnej detekcie pohybu v miestnosti. Charakteristiky detekcie je možné optimalizovať pomocou výmenných šošoviek. Typ detektora digitálna na...
Kód produktu: 0106-185 EAN: 8594052536744 Výrobca: JABLOTRON
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ detektora | digitálna na BUS zbernici |
| Adresacia detektora v systéme | jedna pozícia |
| Nastavenie detektora | softvér F-link z PC |
| Napájanie | zo zbernice ústredne 12 V (9 ... 15 V) |
| Prúdový odber | 5 mA |
| Montážna výška | 2,5 m nad úrovňou podlahy |
| Dosah | 12 m, 110° so základnou šošovkou |
| Poplachový výstup | po BUS zbernici |
| Optická indikácia | LED SMI (Smart memory) |
| Farba krytu | biela |
| Prevedenie krytu | plast |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















