JA-111H-AD TRB - zbernicový modul ovládania kontaktom
Modul slúži na pripojenie ľubovoľného ovládacieho zariadenia (s kontaktnými alebo pulznými výstupmi) do systému JABLOTRON 100+ a poskytuje preň napájanie zo zbernice ústredne. Tento vstavaný modul je možné umiestniť priamo do...
Kód produktu: 0106-399 EAN: 8595614115384 Výrobca: JABLOTRON
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ modulu | zbernicový modul ovládania systému |
| Adresacia detektora v systéme | jedna pozícia |
| Napájanie | zo zbernice ústredne 12 V (9 ... 15 V) |
| Prúdový odber | 5 - 12 mA |
| Počet vstupov | 1 |
| Tamper vstup | áno, pevne nastavený |
| Ovládanie PGM výstupov | áno, PGM v systéme |
| Reakčná doba vstupu | 0,1 s - 300 s |
| Maximálne zaťaženie | 50 mA |
| Aktivačné vstupy | pulzné pre dvojvodičové/stavové pre jednovodičové ovládanie |
| Prenos signálu | tamper, zaistenie, porucha/odistenie systému |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















