JA-111ST-A* - zbernicový detektor dymu a teploty + siréna
Slúži na detekciu požiarneho nebezpečenstva v interiéri obytných alebo komerčných budov. Jeho súčasťou je sirénka, ktorá hlási požiarny poplach ako z vlastného detektora, tak z iného požiarneho detektora v systéme. Typ detektora...
Kód produktu: 0107-460 EAN: 8595614115179 Výrobca: JABLOTRON
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ detektora | opticko-dymový + teplotný |
| ČSN | ČSN EN 54 časť 5 a 7 |
| Detekcia | optická meracia komora a termistor |
| Aktivácia poplachu | vniknutie dymu do detektora / prekročenie teploty |
| Aktivácia poplachu | teplota 60 - 65 °C |
| Napájanie | zo zbernice ústredne 12 V (9 ... 15 V) |
| Napájanie | 3 ks alkalické / lítiové batérie AA 1,5 V/2,4 Ah - NIE SÚ súčasťou balenia! |
| Prúdový odber | 5 - 10 mA |
| Vlastnosti | pri prevádzke s vloženými betériami pri výpadku napájania prechod na autonómny režim |
| Adresacia detektora v systéme | jedna pozícia |
| Poplachový výstup | BUS |
| Indikácia | optická pomocou LED / akusticky zabudovanou sirénkou |
| Indikácia | možnosť prenosu akustickej indikácie stavov podsystému - nastaviteľné |
| Farba krytu | biela |
| Prevedenie krytu | plast |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















