JA-122PB - biela - zbernicový PIR + rozbitie skla
Slúži na priestorovú detekciu pohybu osôb v interiéri budov a na detekciu rozbitia sklenených plôch tvoriacich plášť budov. Obsahuje dva nezávislé detektory (priraďuje sa na 2 pozície v ústredni). Typ detektora digitálna na BUS...
Kód produktu: 2309-142 EAN: 8595614122139 Výrobca: JABLOTRON
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ detektora | digitálna na BUS zbernici |
| Funkcia | PIR + detekcia rozbitia skla |
| Adresacia detektora v systéme | dve pozície |
| Nastavenie detektora | softvér F-link z PC |
| Napájanie | zo zbernice ústredne 12 V (9 ... 15 V) |
| Prúdový odber v pokoji | 2,4 mA |
| Prúdový odber | max. 12,8 mA |
| Montážna výška | 2,5 m nad úrovňou podlahy |
| Dosah | PIR: 12 m, 110° |
| Dosah | Sklo: 9 m, 90° |
| Montáž/uchytenie | na stenu, do rohu |
| Poplachový výstup | po BUS zbernici |
| Prevedenie krytu | plast |
| Farba krytu | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















