JA-150N - bezdrôtový modul PG 1 - silové
Bezdrôtový silový modul JA-150N (16 A/250 V AC) kopíruje stav vybraného výstupu PG (PG 1 až PG 32). Konkrétny výstup PG je adresovaný na module pomocou DIP switchov. Typ zariadenia bezdrôtový modul PG 1 - silové Napájanie 230 V / 50 Hz...
Kód produktu: 0105-832 EAN: 8594052538519 Výrobca: JABLOTRON
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ zariadenia | bezdrôtový modul PG 1 - silové |
| Napájanie | 230 V / 50 Hz |
| Príkon | vlastné 1,5 W |
| Pracovná frekvencia | 868,1 MHz, protokol Jablotron |
| Maximálne zaťaženie výstupu | max. 1000 W - halogénové osvetlenie |
| Maximálne zaťaženie výstupu | 250 V AC |
| Maximálne zaťaženie výstupu | max. 16 A - odporová záťaž |
| Maximálne zaťaženie výstupu | max. 8 A - indukčná, kapacitná záťaž |
| Maximálne zaťaženie výstupu | minimálny spínaný výkon DC - 0,5 W |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















