JA-150R* - opakovač rádia pre JA-100
Slúži na predĺženie komunikačnej vzdialenosti a zvýšenie spoľahlivosti prenosu v rozsiahlych inštaláciách. Opakuje signál všetkých jednosmerných periférií z JABLOTRON 100+. Podporuje aj neadresné PG moduly, jednosmerné kľúčenky...
Kód produktu: 0103-082 EAN: 8595614115377 Výrobca: JABLOTRON
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ modulu | Jednosmerný opakovač signálu |
| Napájanie | 110 – 230 V AC/50 – 60 Hz |
| Prúdový odber | max. 1 W (pri 230 V AC) |
| Záložný akumulátor | NiCD 4,8 V 900 mAh (BAT-4V8-N900) |
| Životnosť akumulátora | cca 4 roky |
| Frekvencia | 868 MHz |
| Dosah | cca 300 m (voľný terén) |
| Anténa | vnútorná s možnosťou pripojenia vonkajšej antény, typ AN-868 |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















