JA-152E* - bezdrôtový prístupový modul RFID
JA-152E je obojsmerný bezdrôtový prístupový modul s RFID čítačkou pre ovládanie zabezpečovacieho systému. Obsahuje jeden ovládací segment, a ak je to potrebné, môže byť vybavený až 20 ovládacími segmentmi JA-192E. Typ modulu...
Kód produktu: 0104-389 EAN: 8595584665247 Výrobca: JABLOTRON
Zobrazenie ceny a možnosť nákupu je umožnené iba registrovaným zákazníkom. Viac info.
- Popis
- Otázka k produktu
| Typ modulu | bezdrôtový prístupový modul s čítačkou |
| Napájanie | 2 ks alkalické batérie AA (LR6) 1,5 V / 2400 mAh |
| Napájanie | Upozornenie: Batérie nie sú súčasťou balenia |
| Životnosť batérií | 1 - 2 roky podľa nastavenia |
| Frekvencia | 868,1 MHz, protokol JABLOTRON |
| Dosah | cca 200 m (voľný terén) |
| Príkon | 0,5 W pri použití externého napájania |
| Karta | 125 kHz |
| Farba | biela |

Fotopasce
Lovecká optika
Inšpekčné kamery
Kominické potreby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy
Prístupové systémy
Požiarna signalizácia
Štruktúrovaná kabeláž
Telekomunikácie
Ostatná elektronika



















